با حضور مسوولين كشوري و استاني؛ مراسم پایانی هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در مشهد برگزار شد

هفدهمين جشنواره بين المللي امام رضا(ع)  در مشهد مقدس به كار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مراسم پایانی هفدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا (ع) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار خراسان رضوی، سفرای کشورهای اسلامی و بسیاری از مسئولان دستگاه های اجرایی کشور و جمعي از علماي اهل سنت استان در مشهد مقدس برگزار شده است.

مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا(ع) در این مراسم گفت: نهال این جشنواره بعد از ۱۷ سال به شجره طیبه ای تبدیل شده که در همه ۳۱استان کشور و کشورهای اسلامی ریشه دوانده است.

محمد رضا برازش افزود: در این دوره تولیدات کاربردی و حمایت از کارهای خلاق فرهنگی مورد توجه ویژه قرار گرفته که رونمایی از دو تابلو نفیس هنری و چند اثر نقاشی با موضوع حضرت امام رضا (ع) و چند اثر فاخر دیگر ازتولیدات این دوره از برنامه های این جشنواره است.

وی گفت: ایجاد پویش حامیان رسانه‌ای با مشارکت رسانه ملی و شبکه‌های اجتماعی کشور امسال برای نخستین بار و مشارکت و هم افزایی با سازمان‌ها و نهادهای مردم نهاد و حمایت‌های گسترده آستان قدس رضوی و همکاری این نهاد با شهرداری مشهد از دستاوردهای این دوره از جشنواره  است.

مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا (ع) در این مراسم همچنین از سفرای کشورهای دوست و اسلامی و مسئولین نهادهای فرهنگی و بین المللی  برای حضور در این همایش قدردانی کرد.

گفتني است، جمعي از علماي اهل سنت استان خراسان نيز از ميهمانان اين برنامه بودند.

[Not a valid template]