با حضور علماي شيعه و سني/همایش عاشقان ولایت در راز و جرگلان برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: داعش و گروه های تکفیری دست نشانده یهود و ایادی استکبارند و آسیب به شیعه و سنی، آسیب به پیکر جهان اسلام است.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور اهل سنت خراسان، در اين همايش كه با حضور جمعي از مردم شيعه و سني منطقه برگرار شد، سردار مرتضوی، نیاز امروز جامعه اسلام را وحدت برشمرد و با بیان این که وحدت عملی به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، گفت: امروزه هرچه داریم از اسلام  است  و اسلام پاسخگوی همه نیازهای بشریت است.

فرمانده سپاه جواد الائمه با اشاره به اينكه امروز علمای شیعه و اهل سنت نگاه ویژه ای به وحدت دارند اظهار داشت: هوشیاری امروز باید در بین آحاد مسلمانان به گونه ای باشد که اجازه نفوذ تفکر افراطی و تکفیری را ندهند.

سردار «مرتضوی» با بيان اين مطلب كه جامعه اسلام به شدت نیازمند وحدت عملی است، تصریح کرد:  وحدت عملی راهبرد نظام مقدس اسلامی است و ما باید موانع موجود را شناسایی کنیم.

وی با اشاره به انتخابات مهم و حساس پیش رو گفت : مجلس از اصلی ترین ارکان نظام مقدس اسلامی است و چون امروزه استکبار جهانی، استقلال ایران را نشانه گرفته است نباید اجازه دهیم با شعارهای ظاهر فریب، استقلال نظام اسلامی را خدشه دار کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.