به همت دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، جمعي از علماي اهل سنت پاكستان با حضور در مدرسه علميه احمديه تربت جام با تعدادي از علماي اهل سنت خراسان رضوي ديدار كردند.

علمای اهل سنت پاکستان در تربت جام گفتند: وحدت امت اسلامی و تمسک به سنت نبی مکرم اسلام خواسته همه ماست.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، دوشنبه ۲ بهمن ماه ۹۶جمعي از علماي اهل سنت پاكستان با حضور در مدرسه علمیه احمدیه تربت جام با تعدادي از علماي اهل سنت خراسان رضوي ديدار و گفتگو كردند.

در این دیدار صميمانه كه مسول فرهنگی و اجتماعی و مسوول آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان نیز حضور داشتند، حاضران به ارائه دیدگاههای خود درباره لزوم حفظ وحدت در جهان اسلام تاکید کردند و اظهار داشتند: جمهوری اسلامی ایران پناه همه مسلمانان جهان و ثمره مجاهدت های علمای بزرگ و در راس آنها حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبري مي باشد، از این رو ما به جمهوري اسلامي ايران به عنوان تنها ياري گر مسلمانان جهان به ديده احترام مي نگريم.

علماي اهل سنت پاكستان تصريح كردند: تبليغات غلط دشمنان اسلام نمي تواند واقعيت هاي موجود در ايران را بپوشاند. اهل سنت ايران با آزادي كامل در اين كشور زندگي كرده و مراسم مذهبي خود را به جا مي آورند.

[Not a valid template]

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.