امام جمعه راز و جرگلان: خداوند از طريق علم انسان را از زمين به آسمان و به سوي خداوند مي كشاند.

حجت الاسلام والمسلمين نادعلی زاده گفت: درب ورودي انسان به سمت خداوند بحث مقام علم و دانش است و هر چقدر مقام علم و معنويت انسان بالاتر باشد به خداوند نزديكتر است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حجت الاسلام والمسلمين نادعلي زاده در همايش تجليل از مقام معلم و نشست پايان سال تحصيلي مدارس علوم ديني اهل سنت خراسان شمالي كه روز سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ماه سال جاري در مسجد انقلاب روستاي بك پولاد برگزار شد، اظهار داشت: خداوند از طريق علم انسان را از زمين به آسمان و به سوي خداوند مي كشاند.

وي افزود: درب ورودي انسان به سمت خداوند بحث مقام علم و دانش است و هر چقدر مقام علم و معنويت انسان بالاتر باشد به خداوند نزديكتر است.

ايشان اشرف مخلوقات بودن انسان را ناشي از تعليم علم و آموختن آن دانست و ابراز داشت: ملائكه به اين جايگاه انسان غبطه مي خورند چرا كه انسان با علم و دانش خود از ملائكه نيز بالاتر مي رود.

حجت الاسلام والمسلمين نادعلی زاده در پايان با اشاره به ماه مبارك رمضان اظهار داشت: اول ماه مبارک رمضان است و خداوند به ما توفیق کسب معنویت را به ما عنایت كند و این ماه را بر همه ی مسلمانان میمون و مبارک فرماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.