امام جمعه اهل سنت يكه صعود: مسلمانان با یکدیگر اتحاد و همدلی داشته باشند، تا دشمنان متوجه وجود اتحاد میان آنها شوند، زیرا همیشه توطئه‌های دشمنان آنها را تهدید می‌کند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسانT رحیم بردي آخوند صمدی امام جمعه یکه صعود از توابع شهرستان رازو جرگلان در همايش هفته وحدت در بجنورد اظهار داشت:کسی که ادعای مسلمانی کند ولی نسبت به امر وحدت بی توجهی مي نمايد، وظایف مسلمانی خود را به خوبی انجام نداده است.آخوند صمدی تصریح کرد: باید مسلمانان با یکدیگر اتحاد و همدلی داشته باشند، تا دشمنان متوجه وجود اتحاد میان آنها شوند؛ زیرا همیشه توطئه‌های دشمنان آنها را تهدیدمی‌کند.

وی افزود: باید میان این دو مذهب اتحاد و یکپارچگی وجود داشته باشد و با این اتحاد مشت محکمی به دهان دشمنان زده شود.

وی بیان داشت: ما نیز باید با پایبندی به اسلام ناب محمدی (ص) به ترویج دین بپردازیم و در عمل کردن به دستورات اسلام کوشا باشیم.

خطیب جمعه یکه سعود در ادامه دین اسلام را کاملترین دین ذکر کرد و گفت: اسلام دین کاملی است که همه جوانب و نیازمندیهای بشر را در نظر گرفته و بهترین برنامه و روشها را برای سعادت وکمال انسان به ارمغان آورده است.

آخوند صمدی خاطرنشان کرد: باید میان مذاهب اسلامی اتحاد و یکپارچگی وجود داشته باشد و با این اتحاد مشت محکمی به دهان دشمنان زده شود.

وی با بیان این که برنامه دشمن ایجاد تفرقه میان مسلمانان است، اظهار داشت: باید مسلمانان، علما و بزرگان دین با هوشیاری و حفظ وحدت میان خود، مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان بزنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.