امام جمعه اهل سنت نيل شهر: راهپيمايي امسال ۲۲ بهمن از اهميت بالايي برخوردار است.

مولوي عبدالواحد رمضاني گفت: راهپيمايي امسال ۲۲ بهمن با توجه به شرايطي كه استكبار جهاني در منطقه و جهان رقم زده است از اهميت بالايي برخوردار است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي عبدالواحد رمضاني امام جمعه اهل سنت نيل شهر در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه ضمن تبريك فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران اظهار داشت: امسال در شرايطي به سالروز پيروزي انقلاب اسلامي در ۲۲ بهمن نزديك مي شويم كه در شرايط ويژه اي قرار داريم.

وي افزود: راهپيمايي امسال ۲۲ بهمن با توجه به شرايطي كه استكبار جهاني در منطقه و جهان رقم زده است از اهميت بالايي برخوردار است بنابر اين به همه مومنين و خداجويان توصيه مي كنم با تمام وجود در اين راهپيمايي شركت كرده و انزجار خود را از مستكبرين عالم اعلام دارند.

ايشان با اشاره به مسابقه اي كه به مناسبت چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي قرار است در مسجد جامع اين شهر برگزار شود اظهار داشت: مسجد جامع نيل شهر همگام با ساير مراكز فرهنگي شهر بنا دارد برنامه هاي متنوعي در اين ايام برگزار نمايد كه اطلاعيه هاي آن در دسترس عموم قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.