امام جمعه اهل سنت نيل شهر: بنا به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد كرد.

مولوي عبدالواحد رمضاني گفت: مجاهدت رزمندگان اسلام در اين عمليات باعث شد شورای عالي انقلاب فرهنگی سوم خرداد را به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاري نمايد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي عبدالواحد رمضاني در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه با اشاره به سوم فروردين و سالروز آزادسازي خرمشهر اظهار داشت: بنا به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد كرد.

وي افزود: شورای عالي انقلاب فرهنگی سوم خرداد را به عنوان روز مقاومت و ایثار و پیروزی در تقویم رسمی ایران نامگذاری نموده است.

ايشان با اشاره به فرمايش بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در رابطه با آزادسازي خرمشهر و ايثار رزمندگان اسلام در اين راه، اظهار داشت: امام خميني(ره) بعد از آزاد سازي خرمشهر فرمودند، سپاس بیحد بر خداوند قادر که رزمندگان متعهد و فداکار را مورد عنایت و حمایت خویش قرار داد و سپاس بیحد خداوند قادر را که نصر بزرگ خود را نصیب ما فرمود هزاران بار مبارک باد بر شما عزیزان و نور چشمان اسلام این فتح و نصر عظیم.

مولوي رمضاني ادامه داد: مقام معظم رهبری حفظه الله در رابطه با آزادسازي خرمشهر فرمودند، روز آزادی خرمشهر را به عنوان یک یادبود و افتخار ملی و میهنی باید گرامی داشت چرا كه ملت بزرگ ایران به خاطر صبر و ایمان به اين پیروزی عظيم دست یافتند و تاریخ و آینده گزارش کار و تلاش های رزمندگان را همیشه در خود حفظ خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.