امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه: خداوند زندگی ابدی انسان را در قیامت و بعد از وفات قرار داده و زندگی دنیا را پلکانی برای رسیدن به هدف اصلی خلقت انسان یعنی رضایت و لقای خودش قرار داده است.

مولوي عبدالکریم علی بائی گفت: هر انسانی باید بعد از چند زمانی که در این دنیا زندگی می کند روزی از دنیا برود. هیچ شخصیتی از این قاعده مستثنی نیست.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي عبدالكريم علي بايي در مراسم نماز جمعه اين هفته شهر مشهدریزه با قدرداني از كساني كه در مراسم تشييع و ترحيم مرحوم مولوي غلام احمد علي بايي شركت كرده بود ضمن تلاوت آیه ((کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ))و حدیث شریف ((موتُ العالِم موتُ العالَم)) اظهار داشت: خداوند زندگی ابدی انسان را در قیامت و بعد از وفات قرار داده و زندگی دنیا را پلکانی برای رسیدن به هدف اصلی خلقت انسان یعنی رضایت و لقای خودش قرار داده است .
وي افزود: هر انسانی باید بعد از چند زمانی که در این دنیا زندگی می کند روزی از دنیا برود. هیچ شخصیتی از این قاعده مستثنی نیست؛ نبی مكرم اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) اشرف مخلوقات بعد از ۶۳ سال زندگی مبارک وفات نمودند و به فرموده ایشان مرگ پل ارتباطی انسان دیندار با محبوبش، خداوند عزوجل، مي باشد و جناب مولوي غلام احمد علی بائی(رح)، نيز این ندا را لبیک گفتند و از این پل عبور کردند و به دیدار خداوند متعال شتافتند.
مولوي عبدالكريم علي بايي تصريح كرد: همه ی ما روزی از این دنیا خواهیم رفت اما آنچه پیش فرستادیم مهم است اگر جناب مولوي علی بائی(رح) وفات نمودند و از بین ما رفتند؛ خیرات و برکاتی که از ایشان باقی مانده در بین ما موجود است و حوزه های علمیه گواه این سخن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.