امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه اعلام كرد: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

مولوي عبدالكريم علي بايي گفت: روز قدس مظهر اتحاد و وحدت امت اسلامی و نماد انزجار مسلمانان از استکبار جهانی بالاخص رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي عبدالكريم علي بايي امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه با اعلام انزجار از جنايت روز افزون رژيم كودك كش صهيونيستي اعلام داشت: روز قدس روز حمايت از مردم مظلوم فلسطين است.

در اين بيانيه آمده است:

«سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجدالحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله»

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

صهیونیزم غاصب قریب به هفت دهه است که با ظلم و ستم بر مردم بی دفاع فلسطین می تازد و مساجد و خانه های آنها را ویران و مردان و زنان بی دفاع و کودکان شیرخوار را بمباران می کند .

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با درایت امام راحل به عنوان روز قدس نامگذاری شده برای به نمایش گذاشتن وحدت و اخوت امت اسلامی است.

این روز مظهر اتحاد و وحدت امت اسلامی و نماد انزجار مسلمانان از استکبار جهانی بالاخص رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است.

لذا اینجانب و ائمه مساجد شهر مشهدریزه ضمن حضور در راهپیمایی روزجهانی قدس و حمایت از مردم مجاهد و مظلوم فلسطین و اعلان برائت و انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی ، از مردم شریف شهر مشهدریزه و بخش میان ولایت برای حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس دعوت میکنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.