امام جمعه اهل سنت صالح آباد تربت جام: امروز سخنان و موضع گيري هاي مقام معظم رهبري در مجامع بين المللي مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد

مولوي عبدالباقي يوسفي گفت: اگر ملت ايران متحد و يكپارچه و با تبعيت از منويات مقام معظم رهبري عمل نمايند، هيچگاه به آنها آسيبي نخواهد رسيد. به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي عبدالباقي يوسفي، امام جمعه اهل سنت صالح آباد، در گفتگو با خبرنگار اين دفتر با اشاره به هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: دشمنان اسلام و ايران از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي در صدد توطئه و ايجاد فتنه در كشور ما بودند، كه جنگ و تحريم از جمله آنها بود.

وي افزود: استكبار زماني كه پيروي ملت ايران از يك رهبر ديني را ديدند، نتوانستند تحمل كنند و يك فتنه گر به نام صدام را تجهيز كردند و با وعده آقايي بر جهان عرب او را به جنگ با نظام نوپاي ايران فرستادند.

مولوي يوسفي ادامه داد: در طول جنگ تحميلي تمامي استكبار جهاني به پشتيباني از صدام پرداختند و ملت ايران تنها با قدرت ايمان از خود دفاع نمودند.

امام جمعه اهل سنت صالح آباد، وحدت ميان ملت ايران را رمز پيروزي بر دشمنان دانست و اظهار داشت: امروز با اينكه به ظاهر جنگ تمام شده است، اما شاهد هستيم دشمن از حربه هاي ديگر همچون اختلاف افكني جهت نفوذ در ميان مسلمانان استفاده مي كند و تنها با هوشياري مردم و علما اين دسيسه نيز نقش بر آب خواهد شد.

مدير مدرسه علميه اهل سنت امام محمد غزالي صالح آباد، اطاعت از رهبري را مهمترين عامل حفظ وحدت و پيروزي در مقابل استكبار دانست و افزود: امروز سخنان رهبري انقلاب در مجامع جهاني و بين المللي تحليل مي شود و سياست هايشان بر اساس اين سخنان تنظيم مي گردد كه اين نشان از تاثيرگزاري ايران در معادلات جهاني است. اگر ملت ايران متحد و يكپارچه و با تبعيت از منويات مقام معظم رهبري عمل نمايند، هيچگاه به آنها آسيبي نخواهد رسيد.       

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.