امام جمعه اهل سنت سمیع آباد: خودباوري ملت ايران رمز موفقيت آنها در مقابله با مشكلات است.

مولوی امان الله برزگر گفت: با وجود تحریمهایی که از سوي كشورهاي مستكبر به ملت ايران روا داشته شده است، اما دولتمردان ما توانسته اند کشور را رو به جلو ببرند و تحریمها نتوانسته است سدی در برابر پیشرفت کشور ما باشد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي امان الله برزگر امام جمعه اهل سنت سميع آباد در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامي بعد از پیروزی انقلاب اظهار داشت: اولین دستاورد سطح علمی کشور است که درسال ۱۹۹۶ كشور ايران رتبه پنجاه و پنجم را داشت ولي بحمدلله الان رتبه پانزدهم جهان را دارا می باشد.

ايشان افزود: ازنظر اختراع و نوآوری در رتبه سی و هشتم بودیم که الان رتبه هفتم را دارا می باشیم و درزمینه انرژی هسته ای بیشترین پیشرفت ها را داریم. در نانوتكنولوژي، پزشکی و کشاورزی نيز پيشرفت ها چشمگير است.

مولوي توكلي امنيت ايران پس از انقلاب را در منطقه بينظير دانست و افزود: از لحاظ امنیت کشور ما امن ترین کشور را در منطقه دارا مي باشد. از لحاظ مذهبی بیشترین ساخت اماکن مذهبی را داشته ايم و در توسعه علمی مذهبی به پيشرفت هاي چشمگیری دست يافته ايم.

ايشان خودباوري ملت ايران را رمز موفقيت آنها در مقابله با مشكلات دانست و اظهار داشت: با وجود تحریمهایی که از سوي كشورهاي مستكبر به ملت ايران روا داشته شده است، اما دولتمردان ما توانسته اند کشور را رو به جلو ببرند و تحریمها نتوانسته است سدی در برابر پیشرفت کشور ما باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.