امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام: برای تشخیص فتنه گران عمل آنها را با قرآن و اهل بیت باید سنجید.

مولوي امان الله برزگرگفت: مردم عمل افراد را با قرآن، سنت پیامبر و اهل بیت بسنجند اگر بر خلاف آن بود آنها را تنها بگذارند؛ امروز شاخص اصلی مقام مغظم رهبری است که مطابق قرآن و اهل بیت پیامبر (ص) عمل می کند.به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوی امان الله برزگر امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام در مصاحبه با سايت جام روز، با اشاره فتنه عظیم سال ۸۸ گفت: ۹دی روز عهد و پیمان با مقام معظم رهبری در برابر ظلم و فتنه عظیمی بود که در کشور بوجود آمد.
مولوی برزگر ادامه داد: مردم در آن روز وارد میدان شدند و دست به دست یکدیگر و در حمایت از منویات مقام معظم رهبری، نظام و انقلاب به پا خواسته و این روز را بزرگترین روز ملی معاصر نمودند.
امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام با اشاره به دشمنی استکبار جهانی افزود: در زمانی که دشمنان همه بر علیه اسلام قیام کرده اند و شاهد ایجاد گروه های تکفیری و افراطی هستیم باید وحدت و همدلی بیشتر از گذشته باشد و این امر با تبعیت از مقام معظم رهبری و ولایت محقق می شود.
مولوی برزگر با اشاره به شاخصه های تشخیص فتنه تصریح کرد: مردم عمل افراد را با قرآن، سنت پیامبر و اهل بیت بسنجند و اگر مطابق بود باید تبعیت کنیم و کسانی که بر خلاف آنان عمل می کنند را تنها بگذاریم و امروز شاخص اصلی مقام معظم رهبری است که مطابق قرآن و اهل بیت پیامبر عمل می کند و باعث بصیرت بخشیدن به مردم هستند.
وی با اشاره به فتنه های مختلف بعد از پیروزی انقلاب یادآور شد: مردم ایران با هوشیاری و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری که جهان اسلام ایشان را به عنوان الگو می شناسند توانستن از خطرات بسیاری عبور کنند.
امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام افزود: ۹دی یک روز باشکوه برای مردمی است که به میدان آمده و با انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند وتا زمانی که زنده هستیم هر سال حماسه ۹دی را با شکوه تر از سال گذشته به عنوان یک یوم الله برگزار می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.