امام جمعه اهل سنت سميع آباد تربت جام: اقدام ترامپ ناشي از ضعف و سردرگمي دشمنان اسلام در مقابله با مساله فلسطين است.

مولوي امان الله برزگر گفت: مسلمانان جهان وظيفه دارند در مقابل اين حركت نابخردانه رئيس جمهور آمريكا موضع قاطعتري بگيرند تا ديگر شاهد چنين جسارتي به مسلمانان جهان نباشيم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي امان الله برزگر امام جمعه اهل سنت سميع آباد تربت جام در ابتداي خطبه هاي نماز جمعه اين هفته اين شهر با بيان اينكه سه صفت هست كه اگر اين صفات در هر فردي وجود داشته باشد حلاوت ايمان را درك خواهد كرد، اظهار داشت: درك صحيح قول خدا و رسول، دوستي گزيني بر اساس رضايت پروردگار و دوري از گناه و پرهيز از معصيت سه صفتي است كه اگر در انسان باشد آنگاه شيريني ايمان و بندگي در وجود او به وجود خواهد آمد.

ايشان در بخشي از سخنان خود با محكوم كردن، اعلام قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي از سوي رئيس جمهور جاهل آمريكا آن را ناشي از ضعف و سردرگمي دشمنان اسلام در مقابله با مساله فلسطين دانست و افزود: امروز كه مسلمانان در سراسر دنيا نسبت به توطئه دشمنان اسلام آگاه شده و در مقابل آنها ايستادگي مي نمايند، شاهد آن هستيم كه ترامپ اين حركت مذبوحانه را انجام مي دهد.

وي افزود: مسلمانان جهان وظيفه دارند در مقابل اين حركت نابخردانه رئيس جمهور آمريكا موضع قاطعتري بگيرند تا ديگر شاهد چنين جسارتي به مسلمانان جهان نباشيم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.