امام جمعه اهل سنت سميع آباد تربت جام: آمدنیوز یا هر جریانی که بخواهد اتحاد مردم را بهم بزند محکوم است

مولوی امان الله برزگر امام جمعه سمیع آباد تربت جام گفت: آمدنیوز یا هر کانال و گروه و جریانی که بخواهد اتحاد مردم و مسلمانان را بهم بزند محکوم است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت خراسان، مولوی امان الله برزگر امام جمعه سمیع آباد تربت جام، درگفتگویی با وب سایت پرسشگران، عملکرد کانال تلگرامی آمد نیوز را در اختلاف اندازی میان مسلمین به شدت محکوم کرد.

وی در این باره گفت: هر کانالی هر گروهی هر مذهبی هر جناحی هر کشوری که دست به اختلاف بزند و دست به این بزند که اتحاد مسلمانان را بهم بزند از نظر ما محکوم است ( آمدنیوز باشد یا هر گروه دیگری).

ايشان با بيان اينكه هر کانالی چه به اسم اهل سنت چه به اسم تشیع باشد و بخواهد اتحاد مسلمانان را مورد حمله قرار دهد محكوم است، اظهار داشت: قرآن مسلمانان را به وحدت دعوت مي كند و مي فرمايد واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا چنگ بزنید به ریسمان الهی و متفرق نشوید.

مولوي برزگر افزود: دشمنان ما متحد و منسجم شده اند در برابر اسلام اگر ما مسلمانان متحد نباشیم و به اختلاف دامن بزنیم چیزی از اسلام نمی ماند. درست است که الان عده ای مظلوم نمایی می کنند ولي امروز شاهد هستيم كه اهل سنت مساجد مدارس و مراكز فرهنگي بسياري دارند و آزادانه به فعاليت مي پردازند.

امام جمعه اهل سنت سميع آباد سخن برخي مغرضين در رابطه با محدوديت اهل سنت در كشور را نادرست و از روي عناد و دشمني دانست و اظهار داشت: من خودم روحانی اهل سنت هستم و در هر برنامه و مراسمي كه شركت مي كنم و در هر نهاد سازماني كه حضور مي يابم با نهايت احترام و عزت برخورد مي شود. ما در بخش خودمان ۶ مسجد اهل سنت داریم و دیگر نیازی به مسجد نداریم این ها دروغ است که می گویند به اهل سنت مسجد نمی دهند و می گویند ما در خفقان هستیم و ….

وي ابراز داشت: صادقانه می گویم چه نمایندگان اهل سنت در مجلس چه علما و بزرگان و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت هر کسی که به جامعه اسلامی صادقانه خدمت می کند و از قرآن و اسلام و اهل بیت و صحابه دفاع می کند واقعا الگوی ما هستند و از انان حمایت می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.