امام جمعه اهل سنت سرخس: با پیروی از شهدا باعث عزت و سربلندی نظام شویم.

مولوی سيد عبدالعزيز پارسا گفت: با پیروی از شهدا باعث عزت و سربلندی نظام شویم امام جمعه اهل سنت سرخس گفت: شهدای اسلام بر اساس باورهای الهی عمل کردند و امروز نوبت ما است تا با پیروی کردن از شهدا با حفظ وحدت و هماهنگی باعث عزت و سربلندی نظام شویم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد عبدالعزيز پارسا امام جمعه اهل سنت سرخس در مراسم وداع با پيكر مطهر شهيد حسن عیسی زائی اظهار کرد: در بدو انقلاب همه ملت ایران از مذاهب و اقشار مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفتند و گوش به فرمان امام راحل در تمام صحنه ها حضور داشتند.

امام جمعه اهل سنت سرخس با بیان اینکه حضور اقشار مختلف ملت ایران عامل پیروزی انقلاب شد، گفت: در دفاع مقدس که دشمنان جنگ را به ملت ایران تحمیل کردند، شیعه  و سنی در کنار هم قرار گرفتند و با وحدت باعث پیروزی جنگ شدند.

مولوی پارسا عنوان کرد: عزت نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون رشادت های شهدا، جانبازان و آزادگان است و همین رشادت ها به ما کمک کرد تا در مقابل استکبار جهانی بایستیم.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی به پیشرفت های ما حساسیت نشان می دهد و در تلاش هستند که به ملت ایران ضربه بزنند اما به کوری چشم دشمنان در کنار یکدیگر در مقابل توطئه های استکبار جهانی ایستادگی خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت توطئه های استکبار جهانی عملی شود.

مولوی پارسا گفت: شهدای اسلام بر اساس باورهای الهی عمل کردند و امروز نوبت ما است تا با پیروی کردن از شهدا با حفظ وحدت و هماهنگی باعث عزت و سربلندی نظام شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.