امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه: عمر تنها كالايي است كه با هيچ طلا و ياقوتي نمي توان آن را خريد

محمد آخوند خادمي گفت: زماني كه عمر تمام شود فرصتي براي پشيماني باقي نخواهد ماند لذا بايد از فرصت خود حداكثر استفاده را برد تا بتوان ذخيره اي براي آخرت مهيا كرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند خادمي امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه ضمن توصيه افراد به رعايت تقواي الهي و دعا براي امنيت جامعه و كشور به موضوع دور شدن از دين خدا و كافر شدن پرداخت و گفت: کافر شدن حتما انکار خداوند و شریک قرار دادن آن نیست بلکه انکار خداوند و انکار فرشتگان خداوند و انکار کتاب و انکار پیامبران و … از جمله مواردی است که انسان کافر می شود.

وي افزود: اگر کسی این موارد را باور کند ولی ظواهر و شعائر اسلام را انجام ندهد از جمله اينكه نماز نخواند روزه نگيرد و به دستورات الهي توجه نكند كافر خواهد بود.

آخوند خادمي اظهار داشت: اگر كسي ادعاي مسلماني داشته باشد ولي به گفته هاي خدا و رسولش عمل نكند همانند سرابي است كه نشان از آب دارد ولي در واقع خاليست و انسان تشنه خواهد ماند.

وي ادامه داد: عمل نكردن به شعائر الهي باعث دوري از رحمت خدا مي شود و انسان در زندگي دنيوي و اخروي خيري نخواهد ديد.

امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه ابراز داشت:‌ عمر تنها كالايي است كه با هيچ طلا و ياقوتي نمي توان آن را خريد و زماني كه عمر تمام شود فرصتي براي پشيماني باقي نخواهد ماند لذا بايد از فرصت خود حداكثر استفاده را برد تا بتوان ذخيره اي براي آخرت مهيا كرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.