امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه: در اعلام ماه مبارك رمضان ملاك ما اعلام دفتر مقام معظم رهبري است.

محمد آخوند خادمي گفت: ملاك ما در اعلام ماه مبارك رمضان دفتر مقام معظم رهبري است و امسال نيز با تبعيت از اعلام دفتر مقام معظم رهبري روزه خواهیم گرفت و اتمام آن نیز همین طور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، آخوند محمد خادمي در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه ضمن اشاره به اينكه ملاك در اعلام شروع ماه مبارك رمضان اعلام از سوي دفتر مقام معظم رهبري است، اظهار داشت: همه ساله در آستانه ماه مبارك رمضان موضوع اعلام ماه مبارك مطرح مي شود كه اعلام رویت از طرف دفتر مقام معظم رهبري براي ما ملاك و قابل اتکا است چون که با دستگاه های تلسکوپ و دستگاههای پیشرفته رویت می شود .

وي افزود: امسال نيز همه با هم با تبعيت از اعلام دفتر مقام معظم رهبري روزه خواهیم گرفت و اتمام آن نیز همین طور خواهد بود.

ايشان در ادامه با اشاره به جنایات عربستان صعودی در به شهادت رساندن جمعي از فعالين اجتماعي در اين كشور اظهار داشت: ما اين اقدام را كه باعث كشته شدن تعدادي انسان بيگناه شد را به شدت محكوم مي كنيم.

وي افزود: از خدا مي خواهيم در اين ماه مبارك اعمال اندك ما را به احسن وجه بپذيرد و در پایان برای رهایی از تمام مشکلات دنیوی و اراده برای انجام تکالیف اخروی و سلامتی خانواده ها و رهبر عزیزمان و رحمت واسعه برای رهبر کبیر و فقید ایران و شهیدان این مرزوبوم دعا مي كنيم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.