امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه: امنيت مهمترين ركن تشكيل دهنده هر جامعه است.

محمد آخوند خادمي گفت: همه ما بايد قدردان اين امنيت باشيم و از خداوند سلامتي براي مقام معظم رهبري و مسوولان خدمتگذار را خواستاريم.   

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند خادمي امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه با بيان اينكه انقلاب اسلامي ايران به چهلمین سال عمر پرشكوه خود رسيده است اظهار داشت: اين انقلاب با تمام مشکلات و تمام دست اندازها به بلوغ خود رسیده و ما آرزوی برقراری همیشگی نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم.

وي افزود: خداوند را شاکریم كه به برکت انقلاب اسلامی زندگی ما با چهل سال پیش قابل قیاس نیست خودمان بنگریم ببینیم آیا چنین نیست قطعا همین طور است ببینیم به برکت نظام مقدس امنیت ما قابل قیاس نیست.

ايشان در ادامه با اشاره به داستاني از حضرت موسي(ع) اظهار داشت: خداوند به پيامبر خود می فرماید، ای موسی اگر بخواهم قومی را بدبخت کنم ابتدا مهر و محبت و رحم و شفقت را از میان آنها بر می دارم.

آخوند خادمي ابراز داشت: از خداوند کریم عاجزانه می خواهیم که مهر و محبت بین خانواده ها و مردم و دولت مردان و همه را افزون نماید و این نعمت را از میان ما برندارد. مفصلا درباره نعمات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی به جماعات حاضر در نماز جمعه یاداور شدند و همگی شاکر این برکات شدیم.

ايشان ادامه داد: مهمترين مبحثي كه امروز در اين كشور با آن روبرو هستيم بحث امنيت است. اگر در كشور امنيت وجود نداشته باشد. هيچكدام از امور به درستي صورت نمي گيرد.

امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه اضافه كرد: همه ما بايد قدردان اين امنيت باشيم و از خداوند سلامتي براي مقام معظم رهبري و مسوولان خدمتگذار را خواستاريم.   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.