امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه: ۹ دي ماه تجلي اراده ملت در مقابله با استكبار و ايادي آن در كشور بود

محمد آخوند پروانه گفت: ما اهل سنت ايران حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب را به عنوان اولی الامر قبول داریم چون ایشان عالمی فقیه و سیاست مدار و جامعه شناسی مقتدرمی باشند؛ این یک نعمت الهی است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت خراسان، آخوند محمد پروانه امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه از توابع راز و جرگلان خراسان شمالي در گفتگو با خبرنگار اين دفتر ضمن گراميداشت ياد و خاطره حماسه ۹ دي ماه، با قرائت آيه یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا أَطِیعُوا اللهَ وَأَطِیعُوا الرَّسُولَ وَأُولِی الأَمْرِ مِنْکمْ، اظهار داشت: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید.

وي افزود: در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساختند.

آخوند پروانه خاطر نشان كرد: ۹ دي ماه تجلي اراده ملت در مقابله با استكبار و ايادي آن در كشور بود و همانگونه كه ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ يوم الله خوانده شد، اين روز نيز به واسطه حماسه تاريخ ساز و بي نظير ملت،‌ در تاريخ ايران جاودانه خواهد شد.

وي اظهار داشت: ما اهل سنت ايران حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب را به عنوان اولی الامر قبول داریم چون ایشان عالمی فقیه و سیاست مدار و جامعه شناسی مقتدرمی باشند؛ این یک نعمت الهی است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه افزود: مردم ایران با بصیرت هستند و مطیع رهبر خود می باشند. امروز که نظام مبارک جمهوری اسلامی به لطف رهنمودهای مقام معظم رهبری و جان فشانی مردم انقلابی و همیشه در صحنه تبدیل به یک قدرت بلامنازع و شناخته شده در منطقه و جهان شده است باید این موقعیت و اقتدار را قدر بدانیم و در صدد حفظ و صیانت هرچه بیشتر از آن براییم و حضور و شرکت درگرامیداشت این روز و همچنین انتخابات پیش رو یکی از این اقدامات شایسته می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.