امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه: هوا پرستي آفت زندگي بشر امروز است

محمد آخوند پروانه گفت: كسي كه دنبال هوا و هوس خودش در امور زندگی است و خودش هم قبول دارد که این کار من درست است دچار هوا پرستی شده است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه در خطبه هاي اين هفته با تبریک فرارسيدن عید قربان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در پیشگاه خداوند متعال به  ایراد سخن در رابطه با هواپرستی پرداخت و گفت: هر کسی که مبنای زندگی خود را طبق شریعت اسلامی و آنچه که خدا و رسول خداوند آن را تایید می کند انجام ندهد و به روش خودش انجام دهد هواپرستی است .

وي افزود: كسي كه دنبال هوا و هوس خودش در امور زندگی است و خودش هم قبول دارد که این کار من درست است دچار هوا پرستی شده است . چنین فردی در روز قیامت برابر افراد بی دین یعنی مثل کسی که بت پرستی می کند برخورد خواهد شد .

آخوند پروانه گفت: در طول زندگی همه ما نیاز به هدایت داریم تا درست زندگی کنیم نیاز به معلم و راهنما و روحانیون داریم که اصول و فروع دین را بهتر در زندگی اجرا کنیم. اگر هواپرستی بر شخصی قالب شود او را از همه چیز روی گردان خواهد کرد و فقط به دنبال رویکرد شخصی خود از مسائل دینی خواهد بود که این همان هواپرستی است. باید تمام تلاش خود را در این رابطه انجام دهیم تا خدای نکرده دچار گناه نشویم . باید چنین افرادی حتما توبه کنند و به راه راست روی گردان شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.