امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه: امروز كشور فلسطين به عنوان نقطه تقابل اسلام و كفر مطرح است

محمد آخوند پروانه گفت: ملت فلسطين امروز به جاي همه مسلمانان در كشورهاي اسلامي در حال جهاد با كفار است و وظيفه همه مسلمانان جهان است كه در اين جهاد آنها را ياري نمايند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند پروانه درخطبه هاي اين هفته نمازجمعه روستاي حصارچه با بيان اينكه هر آنچه خداوند سبحان مي فرمايد حكمت و دانش است و هيچ شكي در آن نيست، اظهار داشت: قرآن راهنماي بشر و چراغ راه مسلمانان در زندگي آنهاست.

وي افزود: در روز قیامت برای مومنان از سمت راستشان نوري در حال حرکت خواهد بود و از سوی فرشتگان مژدگانی خواهد رسید که مژده باد بر شما مومنان که در بهشت برین جای خواهید گرفت و در زیر درختان که آبهای جاری همیشه در جریان خواهند بود. واز نعمات بهشت استفاده خواهید کرد و خوشا بحالتان .

ايشان ادامه داد: خداوند متعال هنگام مناجات حضرت موسی(ع) با او، گفته بود من به امت محمد دو نور  خواهم داد که یکی از  آن ها نور رمضان است و دیگری نور قرآن.

آخوند پروانه افزود: یکی از اعمالی که در روز قیامت برای  ما نور خواهد بود رفتن به مسجد در هنگامي است كه تاريكي بر فضا حاكم است كه منظور نماز صبح  و نماز عشاء است.

ايشان در ادامه صحبت هاي خود با اشاره به مساله فلسطين و تجاوزگريهاي اسرائيل غاصب در اين كشور اظهار داشت: امروز كشور فلسطين به عنوان نقطه تقابل اسلام و كفر مطرح است.

وي افزود: ملت فلسطين امروز به جاي همه مسلمانان در كشورهاي اسلامي در حال جهاد با كفار است و وظيفه همه مسلمانان جهان است كه در اين جهاد آنها را ياري نمايند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.