امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه: اعمال و افعال رسول الله(ص) بر آمده از حكمت الهي است

محمد آخوند پروانه اظهار داشت: هر كس مي خواهد سعادت دنيا و آخرت را داشته باشد بايد به دستورات رسول الله عمل نمايد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند پروانه در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اهل سنت روستاي حصارچه خراسان شمالي با بيان اينكه رسول خدا تنها اسوه حسنه و نیک برای تمامی مسلمانان مي باشند، اظهار داشت: از اين رو هر آنچه كه ايشان به عنوان دستورالعمل زندگي به ما مي فرمايند مي بايست به آن جامه عمل پوشاند.

وي افزود: رسول خدا(ص) مي فرمايند، هر آن چیزی که من از آن نهی کردم از آن بپرهیزید و دوری کنید و به هر آن چه كه به آن امر كردم عمل نماييد.

ایشان خاطر نشان کرد: اگر ما تابع دستورات نبي مكرم اسلام(ص) باشيم مي توانيم رستگار شويم و اگر از دستورات ايشان تبعيت نكنيم بايد منتظر عقوبت آن باشيم.

آخوند پروانه افزود: امروز بعد  از گذشت ۱۴۰۰  سال، به تازگي كشورهاي اروپايي به اين نتيجه رسيده اند كه شریعت محمدی بهترين راه و شيوه براي زندگي دنيوي است و سعادت آخرت را در بردارد. 

ايشان ادامه داد: بسياري از دستورات قرآن و نبي مكرم اسلام و اهل بيت و صحابه مكرم ايشان امروز در علم  ثابت شده اند كه از مهمترين آنها مي توان به دستورات پزشكي موجود در متون ديني اشاره كرد.

آخوند پروانه افزود: تمامی کارهای پیامبر حتما با حکمت همراه است چرا كه از سوي خدا به ايشان الهام شده است از اين رو اعمال و افعال رسول الله بر آمده از حكمت الهي است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.