امام جمعه اهل سنت روستاي تازياب خراسان شمالي عنوان کرد: در ۹ دی ۸۸، مردم با کوبیدن مشت محکمی بر دهان دشمنان، فتنه را خنثی کردند.

عبدالله آخوند خوش نظر گفت: دشمنان در فتنه سال ۱۳۸۸ با برنامه ریزی خواستند، به کشور و اسلام ضربه بزنند که به امید خداوند متعال، با هدایت و بصیرت مقام عظمای ولایت، و حضور پرشور مردم حركت آنها بي نتيجه ماند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مدير مدرسه علميه ربانيه روستاي تازياب و امام جمعه اهل سنت اين روستا با اشاره به يوم الله نهم دي ماه اظهار داشت: دشمنان در فتنه سال ۱۳۸۸ با برنامه ریزی، خواستند، به کشور و اسلام ضربه بزنند که به امید خداوند متعال، با هدایت و بصیرت مقام عظمای ولایت، و حضور پرشور مردم در خیابانهای سراسر کشور و خلق حماسه نهم دیماه ۱۳۸۸ مشت محکمی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی زدند و این فتنه را خنثی کردند.
وي با تشکر از هدایت ها و رهنمود های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به جهت خنثی کردن توطئه های دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین قدردانی از حضور و بیعت جاودانه مردم فهیم، با بصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی، در نهم دیماه، عنوان داشت: ما برادران اهل تسنن، با بصیرت و رهنمودهای معظم له، هماهنگ هستیم و در هر زمان، با تمام وجود آماده ایم از تمامیت ارضی کشور عزیزمان، در مقابل هر توطئه ای بایستیم.
آخوند خوش نظر ادامه داد: هر جنایتی را چه در ایران باشد و چه در خارج از کشور که علیه مردم مظلوم و بی گناه باشد، محکوم می کنیم.
روحانی برجسته اهل سنت خراسان شمالی عنوان کرد: دشمنان در فتنه سال ۱۳۸۸ با برنامه ریزی خواستند، به کشور و اسلام ضربه بزنند که به امید خداوند متعال، با هدایت و بصیرت مقام عظمای ولایت، و حضور پرشور مردم در خیابانهای سراسر کشور و خلق حماسه نهم دیماه ۱۳۸۸ مشت محکمی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی زدند و این فتنه را خنثی کردند.
امام جمعه روستای تازه یاب شهرستان مانه وسملقان گفت: ما از همان ابتدا هم اعلام کرده ایم، آنهایی که می خواهند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صدمه و خللی وارد کنند، با قاطعیت محکوم می کنیم و به امید خدا، دشمنانی که علیه کشورمان مکر حیله و فتنه گری کردند، مکرشان به خودشان برگشت و دامن خودشان را گرفت، همچنانی که شاهد بودیم تروریست هایی که قصد داشتند در ایران ایجاد ناامنی و کشت و کشتار به راه بیاندازند، نیت شومشان در تعدادی از کشورها، يقه خودشان را گرفت.
وی در پایان از تمامی مسلمانان خواست، در برابر حلیه و مکر دشمنان و فتنه گران، آگاه باشند و با بصیرت و علم و آگاهی، هرگونه فتنه و حیله گری را خنثی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.