امام جمعه اهل سنت روستاي تازه ياب خراسان شمالي: حمایت و دفاع از مظلوم، در هر كجای دنیا که باشد کار خوب و پسندیده‌ای است.

آخوند عبدالله خوش نظر گفت: سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده و فلسطینیان ده‌ها سال است که برای آزادی و استقلال و رسیدن به حقوق قانونی‌شان تلاش و مبارزه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، امام جمعه اهل سنت روستاي تازه ياب خراسان شمالي در خطبه هاي اين هفته با اشاره به جمعه آخر ماه مبارك رمضان و روز قدس اظهار داشت: روز قدس یکی از روزهای تاریخی است. به فرموده امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز حمایت از قدس است. که در جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از ملت فلسطین اختصاص داده شده است. ايشان ادامه داد: حمایت و دفاع از مظلوم، اعم از مسلمان و غیرمسلمان، در هر جای دنیا که باشد کار خوب و پسندیده‌ای است.

آخوند خوش نظر افزود: سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده و فلسطینیان ده‌ها سال است که برای آزادی و استقلال و رسیدن به حقوق قانونی‌شان تلاش و مبارزه می‌کنند. متاسفانه رژیم اشغالگر صهیونیستی حاضر نیست به حق و عدالت و مذاکره و گفتمان تن بدهد. 

امام جمعه اهل سنت تازه ياب تصريح كرد: مسلمانان بايد مراقب باشند تا يهود و نصارا نتوانند در ميان آنها نفوذ كنند و لطمه اي به اتحاد آنها وارد نمايند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.