امام جمعه اهل سنت روستاي تازه ياب خراسان شمالي: تبعيت از حاكم در اعلام رويت هلال ماه مورد تاييد كتب اربعه اهل سنت است و بر اساس آن عمل كردن به فتواي حاكم واجب است.

عبدالله آخوند خوشنظر گفت: تبعيت از حاكم در اعلام رويت هلال ماه مورد تاييد كتب اربعه اهل سنت است و بر اساس آن عمل كردن به فتواي حاكم واجب است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، عبدالله آخوند خوش نظر در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه با بيان اينكه تبعيت از حاكم در رويت هلال ماه واجب است اظهار داشت: ما بر اساس اعلام دفتر مقام معظم رهبري ماه رمضان امسال را آغاز خواهيم كرد.

وي افزود: تبعيت از حاكم در اعلام رويت هلال ماه مورد تاييد كتب اربعه اهل سنت است و بر اساس آن عمل كردن به فتواي حاكم واجب است.

ايشان با بيان اينكه مي بايست با آمادگي كامل به استقبال ماه مبارك رمضان برويم اظهار داشت: خود را برای عبادت در ماه مبارک رمضان آماده کنیم تا در پرتو برنامه‌های آن به وارستگی برسیم. در این ماه رحمت‌های الهی در حد بسیار وسیعی گسترش پیدا می‌کنند. خود و خانواده و مساجد را برای استقبال از این ماه پرخیر و برکت آماده کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.