امام جمعه اهل سنت حصارچه: عهد شكني آمريكا در معاهدات بين المللي نشان از خوي استكباري اين كشور دارد.

محمد آخوند پروانه گفت: همراه با ساير ملت ايران در سراسر كشور اعلام مي داريم از حق قانوني خود در برخورداري از انرژي هسته اي حمايت مي كنيم و ذره اي از آن كوتاه نخواهيم آمد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند پروانه امام جمعه اهل سنت حصارچه در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه با اشاره به عهد شكني آمريكا در پيمان هايي كه با ديگر كشورها مي بندد، آن را نشان از خوي استكباري اين كشور دانست و تصريح كرد: دل بستن به آمريكا و كشورهاي غربي نتيجه اي جز ضرر و تباهي ندارد.

وي با محكوميت دوباره اقدام آمريكا در خروج از برجام اظهار داشت: اين اقدام آمريكا نتيجه بد عهدي اين كشور است و ما اعلام مي كنيم از هرگونه تصميم دولت جمهوري اسلامي ايران در اين زمينه حمايت مي كنيم. ايشان با بيان اينكه بحمدالله در كشور امنيت كامل برقرار است، تصريح كرد: اين نعمت به همراه نعمت سلامتي از جمله نعماتي هستند كه مي بايست شكر آن را به جاي آورد و بايد تلاش كنيم تا آن را از دست ندهيم.

آخوند پروانه انرژي هسته اي را حق مسلم ملت ايران دانست و اظهار داشت: ما نيز همراه با ساير ملت ايران در سراسر كشور اعلام مي كنيم از اين حق قانوني خود حمايت مي كنيم و ذره اي از آن كوتاه نخواهيم آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.