امام جمعه اهل سنت تربت جام: مهمترين مساله اي كه امروز نمايندگان منتخب مي بايست به آن توجه كنند مساله معيشت مردم است

مولوي شرف الدين جامي الاحمدي گفت: كساني كه در خود توانايي حضور در مجلس قانونگذاري را مي بينند ثبت نام كنند تا شاهد مجلسي پويا و تاثير گذار باشيم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي شرف الدين جامي الاحمدي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه تربت جام  با اشاره به اينكه تبعيت از پیامبر(ص) و اهل بيت ايشان در کلیه امور زندگی الزامی است، خاطر نشان كرد: سیره رسول الله(ص) به عنوان چراغ معرفت و راهنما برای همه می درخشد چرا كه آنان ستارگان هدایت هستند.

ايشان با برشمردن ویژگی های پيامبر اكرم(ص) ابراز داشت: کسانی که بر علیه رسول مكرم اسلام(ص) مطلبی بگویند و ایجاد اختلاف کنند از گمراهان هستند و اميد هدايت براي آنها وجود ندارد. در جامعه هنوز افرادی هستند که با سخنان اختلافی خود قصد ایجاد تشنج و تفرقه افکنی دارند و بقیه مسلمانان باید هوشیار باشند و از خداوند متعال بخواهند تا هدایت شوند تا دست از این کارها بر دارند.

مولوي جامي الاحمدي در بخش ديگر سخنان خود با اشاره به وجود مشكلات اقتصادي موجود در جامعه اظهار داشت: از دولت محترم مي خواهيم به وضعیت معیشتی مردم رسیدگی كنند تا بیش از این گرانی باعث نگرانی مردم نشود و امید به جامعه برگردد و در خصوص کنترل گرانی اجناس راه چاره ای اندیشیده شود.

ايشان همچنين با اشاره به فرارسيدن ايام ثبت نام كانديداهاي مجلس شوراي اسلامي، وظيفه نمايندگان را خدمت به مردم و برطرف كردن مشكلات آنها دانست و افزود: از همه کسانی که می توانند به ملت و منطقه خود خدمت کنند و این توانایی را در خود سراغ دارند تقاضا مي كنم برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمایند. امروز مشكلات زيادي در زمينه هاي مختلف اقتصادي و اجتماعي دامن گير مردم است كه با درايت مسوولين و به ويژه نمايندگاني كه به مجلس راه مي يابند مي توان آنها را رفع كرد.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.