امام جمعه اهل سنت تربت جام: سران كفر در مقابله با جهان اسلام از هيچ كوششي فروگذار نمي كنند.

مولوي شرف الدين جامي الاحمدي گفت: فرمان رئيس جمهور آمريكا مبني بر اعلام قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي مسلمانان اسلام را منسجم تر كرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان،  مولوي شرف الدين جامي الاحمدي امام جمعه اهل سنت تربت جام در نشست مشترك جمعي از علماي اهل سنت پاكستان و علماي اهل سنت خراسان كه در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان برگزار گرديد، با اشاره به اقدام رئيس جمهور آمريكا در اعلام قدس شريف به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي ابراز داشت: مسلمانان جهان در برخي از مقاطع از صراط مستقيم خارج مي شوند و در مقابل يكديگر مي ايستند اما خداوند دشمنان را وادار مي كند عملي را انجام دهند كه مسلمانان با يكديگر متحد شوند و اين از الطاف خداوند نسبت به مسلمانان است.

ايشان اظهار داشت: آمريكا با اين كار خود باعث شد مسلمانان در كنار يكديگر به محكوميت اين اقدام بپردازند.

مولوي جامي الاحمدي ادامه داد: درد همه مسلمانان در عصر حاضر تفرقه است و دشمن از همين منفذ وارد مي شود.

وي افزود: سران كفر براي از بين بردن اسلام با همه اختلافاتي كه با هم دارند با هم يكي شدند چون منافع مشتركي دارند كه همان به يغما بردن ثروت مسلمين جهان است.

مدير مدرسه علميه احمديه تربت جام افزود:  بحمدلله به فضل خداوند متعال، تعامل، وحدت و همكاري بسياري بين علماي سني و شيعه ايران وجود دارد و علت آن، اين است كه رهبري فقيه، سياستمدار، دور انديش و دلسوز به اسلام در اين كشور هست و همه ما از ايشان تبعييت مي كنيم و با هم متحد و در همه امور متفق هستيم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.