امام جمعه اهل سنت تايباد: خون هاي زيادي ريخته شده است تا اين انقلاب به نتيجه برسد

مولوي غلام نبي توكلي گفت: دفاع از کشور آسان نبود و خون های زیادی ریخته شد تا کشور به آبادانی امروز برسد. و امروز وظيفه همه ماست كه از دستاوردهاي اين انقلاب دفاع كنيم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام نبي توكلي امام جمعه اهل سنت تايباد در خطبه هاي اين هفته ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس در واقع بزرگداشت رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی است. وي افزود: نسل های جدید باید بدانند پدران آنها چگونه از آب و خاک و ناموس این کشور دفاع کردند. تجاوز وحشیانه صدام به خرمشهر، باعث شد تا مردم عزیز ایران در پاسخ به فراخوان امام راحل(ره) به جبهه های غرب و جنوب کشور گسیل شوند و بعد از هشت سال استقامت، حتي يك وجب از خاك كشور عزيزمان جدا نشد

مولوي توكلي ابراز داشت: دفاع از کشور آسان نبود و خون های زیادی ریخته شد تا کشور به آبادانی امروز برسد. و امروز وظيفه همه ماست كه از دستاوردهاي اين انقلاب دفاع كنيم.

مولوي توکلی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به آمار ارائه شده توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد در خصوص پذیرفته شدگان کنکور ۹۸، گفت: لازم می دانم به مردم شریف تایباد، پذیرفته شدن تعداد زیادی از فرزندان عزیز این خطه پر افتخار در دانشگاه های مختلف کشور بویژه بیش از صد سهمیه دانشگاه فرهنگیان که توسط دانش آموزان ما به دست آمد، تبریک عرض کنم. این یک جهش فوق العاده است، و باید به این عزیزان، پدران و مادرشان، معلمین خدوم آنها و مدیریت آموزش و پرورش تبریک گفت.

امیدواریم سال تحصیلی جدید در کنکور ۹۹ نیز با رتبه های خوب و آمار بهتر به اتمام رسد. برای همه دانش آموزان، معلمان و جامعه آموزش و پرورش طلب موفقیت دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.