امام جمعه اهل سنت بيرجند: جنايات رژيم صهيونيستي نتيجه تفرقه مسلمانان است

مولوی غلام حیدر فاروقی گفت: ملت ايران با حضور باشكوه خود در راهپيمايي روز قدس ضمن محكوم نمودن جنايات اسرائيل غاصب، با مسلمانان فلسطين اعلام همبستگي نمايند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام حيدر فاروقي امام جمعه اهل سنت بيرجند ضمن محكوم نمودن جنايات اسرائيل و كشتار مسلمانان فلسطين خاطر نشان كرد: آن چيزي كه امروز باعث شده است تا اسرائيل جنايتكار بتواند بي هيچ واهمه اي به كشتار مسلمانان فلسطين و تخريب قدس شريف بپردازد تفرقه و جدايي مسلمانان از يكديگر است.

وي گفت: اين تفرقه باعث شده است كه رژيم غاصب صهيونيستي با چراغ سبز آمريكا بتواند هر گونه جنايتي را عليه ملت مظلوم فلسطين و قدس شريف انجام دهد و پاسخگوي هيچ نهاد بين المللي و حقوقي نباشد.

ایشان در ادامه ابراز داشت: ترامپ با انتقال سفارت آمريكا به بیت المقدس ثابت کرد که دشمن آشکار مسلمانان است. این اقدام ترامپ و جنایات اسرائیل به شدت محکوم است و سران کشورهای اسلامی باید بدانند و از خواب غفلت بیدار شوند و برای آزادي قدس شريف فکر و چاره ای بیندیشند و اگر سکوت كنند اسرائیل غاصب روز به روز بر جنایاتش خواهد افزود.

مولوي فاروقي در پايان تصريح كرد: ملت ايران با حضور باشكوه خود در راهپيمايي روز قدس ضمن محكوم نمودن جنايات اسرائيل غاصب، با مسلمانان فلسطين اعلام همبستگي نمايند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.