امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبي: امنيت امروز كشور موهبتي است كه خداوند به ما عنايت كرده است. دشمنان سعي مي كنند از طريق دامن زدن به مسائل و مشكلات معيشتي به امنيت كشور ضربه بزنند

مولوی سیداحمد عبدالهی گفت: ما باید قدر امنیتي كه در كشور داريم را بدانیم و این به معناي آن نيست که مشکلاتی وجود ندارد، مشکلات هست و مردم خواسته هایی دارند اما امنيت را در اولويت اصلي نياز هاي خود مي دانند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد احمد عبدالهي در گفتگو با خبرنگار اين دفتر با گراميداشت سالروز حماسه ۹ دي اظهار داشت: در ايام بعد از انتخابات سال ۸۸ عده اي به منظور از بين بردن امنيت و اقتدار جمهوري اسلامي دست به اغتشاش و آشوبگري زدند كه دل همه مردم را به درد آورد.

وي افزود: بعد از اين حوادث ملت ايران كه ديدند بحث انتخابات بهانه اي براي آشوب طلبان است در روز ۹ دی برای محکوم کردن این اقدامات به خيابان ها آمدند و يكصدا در محكوميت اين اقدامات فرياد زدند و بصيرت،‌ فهم و درك بالا و وفاداري خود به نظام و انقلاب را به رخ جهانيان كشيدند.

ايشان با بيان اينكه امنیت در راس همه امور است اظهار داشت: ما باید قدر امنیتي كه در كشور داريم را بدانیم و این به معناي آن نيست که مشکلاتی وجود ندارد، مشکلات هست و مردم خواسته هایی دارند اما امنيت را در اولويت اصلي نياز هاي خود مي دانند.

مولوي عبدالهي گفت: آنچه که به وحدت و دل گرمی مردم کمک می کند خدمت مسئولان است. افتخاري بالاتر از خدمت به مردم نیست.

ایشان تصریح کرد: دشمنان دل به تفرقه و دوري مردم از نظام با تمسك به مشكلات اقتصادي بسته اند و نگاه مي كنند كه مردم كجا ناراحت هستند تا از آن طريق به ايجاد فتنه بپردازند. لذا حل مشكلات معيشتي مردم باعث خواهد شد دشمنان از اين روزنه ها نتوانند به كشور ضربه بزنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.