امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تحول بسیار بزرگی بود.

مولوي سيد احمد عبداللهي گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تحول بسیار بزرگی بود که معادلات و محاسبات قدرت های بزرگ را بر هم زد و برنامه های آنان را خنثی کرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد احمد عبداللهی امام جمعه اسدیه در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان درمیان اظهار داشت: خدا را بر نعمت اسلام ، عزت، استقلال و انقلاب اسلامی شاکریم.

وي افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تحول بسیار بزرگی بود که معادلات و محاسبات قدرت های بزرگ را بر هم زد و برنامه های آنان را خنثی کرد.

امام جمعه اهل سنت اسدیه ادامه داد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون استکبار و در راس آن آمریکا توطئه های مختلفی را برای از بین بردن جمهوری اسلامی بکار بردند ولی در هیچکدام موفق نشدند چون ملت ایران متحد و منسجم برای دفاع از نظام اسلامی محکم ایستاده است.

مولوی عبداللهی تصریح نمود: حالا که در چهل سالگی انقلاب هستیم باید ملت اتحاد و انسجام خود را حفظ نماید و علي رغم تهدیدات آمریکا که ترامپ گفته بود نمی گذاریم که انقلاب ایران به چهل سالگی برسد، باید همه اقوام و مذاهب و همه جناح ها و سلایق سیاسی برای هر چه باشکوه برگزار کردن چهلمین سال پیروزی به میدان بیایند و دشمنان اسلام را ناکام نمایند.

ایشان ابراز داشت: خداوند از بندگان می خواهد که در برابر نعمت های الهی شاکر و سپاسگزار باشند.

مولوی عبداللهی افزود: خدمات جمهوری اسلامی بویژه در مناطق محروم خیلی فراوان است که باید قدردان آن باشیم. شهر اسدیه هرگز با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، قبل از انقلاب از آب و برق در اینجا خبری نبود و الان آب، برق، گاز، تلفن و بیمارستان در شهر وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.