امام جمعه اهل تسنن شهرستان مانه و سملقان: روح ولایت و عاشورا در حماسه ۹ دی به جریان افتاد/ اهل تسنن تابع بدون چون و چرای رهبری هستند.

امام جمعه اهل تسنن شهرستان مانه و سملقان طی یادداشتی عنوان کرد: ما برادران اهل تسنن نیز تابع بدون چون و چرای رهبر و نظام انقلاب اسلامی هستیم و همواره در تمامی صحنه های انقلاب همچون حماسه ۹ دی حضور فعال خواهیم داشت.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان به نقل از پایگاه خبری آشخانه امام جمعه اهل سنت روستاي تازياب مانه و سملقان طی بيانيه اي عنوان کرد: ما برادران اهل تسنن نیز تابع بدون چون و چرای رهبر و نظام انقلاب اسلامی هستیم و همواره در تمامی صحنه های انقلاب همچون حماسه ۹ دی حضور فعال خواهیم داشت.
در اين بيانيه آمده است:

بسمه تعالی
حماسه ۹ دی روز بصیرت مردم و میثاق امت اسلامی ایران با ولایت و رهبری آیت الله العظمی خامنه ای، همه نقشه ها و فتنه های دشمنان خارجی و خود فروخته داخلی را با هدف بر هم زدن رابطه مردم و نظام و در نتیجه براندازی نظام، نقشه برآب کرد.
در فتنه ۸۸ با هوشیاری و بصریت مقام معظم رهبری و اتحاد و انسجام مردم فهیم ایران اسلامی، تبعیت از رهبر را اثبات و آمال و آرزوهای واهی دشمنان را به گور واصل کردند.
مردم با فهم درست و به موقع از این خطر، زمانی که احساس کردند، رفتار جریان فتنه اعتراض انتخاباتی نیست، جنگ و دعوای دو سلیقه سیاسی یا دو یا چند کاندیدا نیست. بلکه جریان فتنه برای مقابله با همه هویت دینی و انقلابی مردم ایران به میدان آمده، اینجا بود که ملت ایران عاشورایی برای مقابله با فتنه به میدان آمد و نهم دی به مظهر تمام عیار دفاع از انقلاب، رهبری و عاشورا تبدیل شد و در تاریخ ماند.
نهم دی پاسخ قاطع و تمام کننده مردمی بود که فتنه را در هم شکست. نهم دی واکنش فراگیر و ملی بود و روح ولایت و عاشورا در آن به جریان افتاد. تجلی قدرت الهی بود و خارج از تصورات و محاسبات عادی بود. به همین جهت هیچ گاه از یاد نخواهد رفت.
تنها تفاوت حماسه ۹دی ۸۸ و بهمن ۵۷ در این بود که مردم ایران در بهمن۵۷ به دنبال تغییر رژیم و استقرار حکومت جدید در جامعه بودند ولی در حماسه ۹دی ۸۸ مردم بر ادامه راه دفاع از نظام و حریم ولایت تاکید داشتند و اعلام رضایت و علاقه مندی خویش را از نظام جمهوری اسلامی اعلام نمودند.
ما برادران اهل تسنن نیز تابع بدون چون و چرای رهبر و نظام انقلاب اسلامی هستیم و همواره در تمامی صحنه های انقلاب همچون حماسه ۹ دی حضور فعال خواهیم داشت و فتنه دشمنان را با شکست و ناامیدی مبدل خواهیم کرد.

من الله توفیق
آخوند عبدالله خوشنظر
امام جمعه اهل تسنن شهرستان مانه و سملقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.