امام جماعت مسجد حنفیه اهل سنت بجنورد: وحدت، پیروی از سیره پیامبر مکرم اسلام(ص) است

الله یار آخوند درخشان گفت: زیربنای وحدت و همبستگی پیروی از سیره پیامبر اکرم(ص) است  به گونه ای به آن اعتقاد قلبی و عملی داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، الله یار آخوند درخشان، امام جماعت اهل سنت مسجد حنفیه بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه پیوند شیعه و سنی در خراسان شمالی به اندازه ای عمیق است که شیعه و سنی قابل تشخیص نیست، اظهار داشت: مردم این استان فارغ از هر گویش و مذهبی سال ها است که به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می کنند به گونه ای که الگویی برای استان های چند قومیتی هستند.

آخوند درخشان تصریح کرد: برادران اهل سنت این منطقه با دفاع از میهن خود در جبهه های حق علیه باطل موجب در هم آمیخته شدن خون بسیاری از شهدای شیعه و سنی شده اند.

وی با بیان اینکه اهل سنت خراسان شمالی هیچگاه فریب دشمنان در خصوص عدم وحدت بین شیعه و سنی را نخواهند خورد، گفت: مردم این دیار مهربان و سخت کوش هیچ گاه به ادعاهای بی اساس بدخواهان نظام که از عدم وحدت و تبعیض دم می زنند، توجه نکرده است.

امام جماعت مسجد حنفیه بجنورد خاطرنشان کرد: ما همواره پشتیبان نظام و رهبری بوده‌ایم و این پشتیبانی را با حضور شکوهمند و وحدت آفرین یک پارچه در عرصه های مختلف چون راهپیمایی‌ها و انتخابات به اثبات رسانده‌ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.