امام جماعت مسجد جامع روستای بهمن‌آباد: مرگ بر آمریکا شعاری قرآنی است/ هر کسی به آمریکا اعتماد کرده ضرر بزرگی دیده است.

مولوي عبدالبصير بخشي گفت: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار قرآنی است و هر کس که پیرو قرآن باشد باید پیرو این شعار باشد و دشمنان خود را دشمن بگیرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوی عبدالبصير بخشی امام جماعت مسجد جامع اهل سنت روستای بهمن‌آباد شهرستان زیرکوه خراسان جنوبي، درگفتگو با خبرنگار ما با گراميداشت روز ۱۳ آبان گفت: روز ۱۳ آبان روز بسیار مهمي بوده چراکه شکست آمریکا در ایران شروع شد، به همین دلیل مقام معظم رهبری از این روز به عنوان روز برجسته اي در تاریخ یاد می‌‎کنند.

وی یادآور شد: پیام ۱۳ آبان پيام ظلم ستيزي و استكبار ستيزي است و کسانی که نمی‌خواهند این پیام به جهانیان منتقل شود سعی در کمرنگ جلوه دادن اهمیت این روز دارند.

امام جمعه اهل سنت روستای بهمن‌آباد گفت: با توجه به تاریخ آمریکا و غیرقابل اعتماد بودنش در طول تاریخ نه‌ تنها با ایران بلکه با تمامی مسلمانان و حتی با کشورهای غیر اسلامی، ما نیز باید درس عبرت بگیریم و به آمریکا اعتماد نکنیم، چراکه هر کسی به آمریکا اعتماد کرده ضرر بزرگی دیده است.

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار قرآنی است و هر کس که پیرو قرآن باشد باید پیرو این شعار باشد و دشمنان خود را دشمن بگیرد همچنان که در قرآن کریم آمده است: “تبت یدا ابی لهب و تب” یعنی هلاک باد ابولهب که دشمن قرآن است. طبق این آیه قرآن شعار مرگ بر آمریکا به معنای مرگ بر دشمن است.

مولوي بخشی با تأکید بر این‌که ملت فهیم ایران همواره در همه زمینه‌ها با هم متحد هستند، گفت: به هیچ فرد و کشوری اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد و با پاسخ کوبنده، محکم و دندان‌شکن به دشمنان اسلام اجازه سوءاستفاده به دیگران را نخواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.