امام جماعت اهل سنت کلاته بهار راز و جرگلان: با حضور در انتخابات، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنیم

دولت گلدی قاری نجاهی گفت: با حضور منسجم و متحدانه خود در روز دوم اسفندماه، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنیم و به جهانیان اعلام می کنیم که تا زمانی که خون در رگ ما است، حامی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، دولت گلدی قاری نجاهی، امام جماعت اهل سنت روستای مرزی کلاته بهار شهرستان راز و جرگلان اظهار داشت: شرکت کردن در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی یک وظیفه اسلامی است که همه ما باید مطیع اولی امر باشیم و اولی الامر و رهبر ما امام خامنه ای است که برهمه ما لازم و واجب است که از آن حضرت تبعیت کنیم و در انتخابات شرکت کنیم.

آخوند نجاهی تصریح کرد: در شبکه های ماهواره ای در هر دوره از انتخابات با تصاویر دروغین و ساختگی قصد دارند که ملت را از نطام جدا کنند و به حول قوه الهی و به تدابیر مقام معظم رهبری، توطئه های دشمنان خنثی شده و ملت ولایتمدار ایران اسلامی همیشه با حضور پرشور تمامی معادلات سیاسی و دسیسه های دشمنان را خنثی می کنند.

وی بین داشت: همه ی ما چه شیعه و چه سنی با شرکت در پای صندوق های رأی بار دیگر تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کرده و باعث سرافرازی ایران اسلامی خواهیم شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.