امام جماعت اهل سنت مسجد روستای کیلوپنجه راز و جرگلان: سازمان های اسلامی باید تلاشی جدی برای توقف کشتار مسلمانان هند انجام دهند

محمد یار آخوند نیازی گفت: سازمان کنفرانس اسلامی و همکاری اسلامی  باید تلاشی جدی و واقعی برای توقف کشتار مسلمانان بی گناه هند انجام دهد و فقط به محکومیت لفظی اکتفا نکند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، محمد یار آخوند نیازی امام جماعت اهل سنت مسجد روستای کیلوپنجه راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: همه مسلمانان و کشورهای اسلامی باید روندی یکپارچه‌ و متحد در مقابل این حوادث ناگوار اتخاذ کنند و از هر ابزاری برای رساندن صدای مظلومیت مسلمانان هندی به گوش جهانیان استفاده کنند.

آخوند نیازی افزود: متأسفانه مسلمانان در جای جای این کره زمین از سوی تندروهای دینی و غیردینی مورد ظلم و ستم واقع می‌شوند که باید این گونه رفتارهایی که به دور از انسانیت، دین و اخلاق است، محو شود.

وی اظهار کرد: باید کشورهای مسلمان با اتحاد و یکدلی کشورهای تغذیه‌کننده اندیشه تندرو و افراطی را تحت فشار قرار دهند، تا مردم بتوانند در صلح، امنیت، آرامش و محبت زندگی کنند، این در حالی است که دین مبین اسلام نیز ما را فرا می‌خواند تا در کنار یکدیگر با امنیت زندگی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.