امام جماعت اهل سنت مسجد حنفیه بجنورد: سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود

الله یار آخوند درخشان گفت: سالم ترین و شکوهمند ترین انتخابات در کشور عزیزمان ایران برگزار می شود و ملت ایران در هر دوره از انتخابات با حضور حماسی خود ثابت کرده اند که آینده کشور برایشان خیلی مهم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، الله یار آخوند درخشان، امام جماعت اهل سنت مسجد حنفیه اهل سنت بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: انتخابات سالم، یکی از مهمترین محورهای شرکت در انتخابات است که الحمدالله در نظام ما به این مسأله توجه ویژه و اساسی می شود و ملت نیز در هر دوره ما نظاره گر هستیم با رغبت بیشتری نسبت به دوره های قبل در انتخابات شرکت می کنند.

آخوند درخشان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری تصریح کرد: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خامنه ای، ملت باید در بین کاندیداها فردی شایسته و اصلح، با تقوا، خدمتگذار و دلسوز را انتخاب کنند و باید در انتخاب نماینده، مطالعه و شناخت کافی از اهداف و برنامه های آن داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: این انقلاب ما به سادگی به دست نیامده که بخواهیم به سادگی هم از دستش بدهیم فلذا بیش از پیش در این دوره از انتخابات نیز با به نمایش گذاشتن اتحاد ملی، حضوری ناامید کننده برای دشمنان اسلام در روز دوم اسفندماه خواهیم داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.