امام جماعت اهل سنت مسجد حنفيه روستای کرپشلی سفلی راز و جرگلان: آمریکا و اسراییل از از ایجاد تفرقه در کشور ناامید شده اند

بايرام طاغان آخوند کوثری گفت: استکبار جهانی آمریکا و اسراییل از ایجاد تفرقه در کشور ناامید شده اند زیرا پرچم وحدت و همدلی را حضرت امام خمینی(ره) در اين كشور برافراشته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، بايرام طاغان آخوند کوثری، امام جماعت اهل سنت مسجد حنفيه روستای کرپشلی سفلی از توابع راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه امام خمینی با ابتکار خود نظام سیاسی کشور بر پایه وحدت بنا نموده است، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام تاکنون نتوانسته اند بین اقوام و مذاهب گوناگون کشور تفرقه ایجاد کنند و بعد از این هم نمی‌توانند بین صفوف متحد و بهم پیوسته شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند.

آخوند کوثری تصریح کرد: از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رویکرد و نگاه یکسان به قومیت ها و مذاهب است به گونه ای که همه مردم از امکانات یکسان بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه تنها کشور دنیا هستیم که ترسی از آمریکا نداریم، افزود: یکی از ابزارهای دشمن برای رسیدن به هدف خود، ایجاد گروهک تروریستی داعش بود که مردم بی گناه را سلاخی می‌کردند تا اسلام هراسی را ترویج دهند اما در نهایت موفق به این کار نشدند و شکست خوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.