امام جماعت اهل سنت مسجد بویاخلی راز وجرگلان: قتل عام مسلمانان هند، اجرای طرح رژیم غاصب صهیونیستی است

سید نفس آخوند یزدانی گفت: قتل عام مسلمانان بی گناه هند برای اجرای سیاست های استکبار جهانی و صهیونیسم، خیانتی آشکار به اصول حیات انسانی و گناهی نابخشودنی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، سید نفس آخوند یزدانی امام جماعت اهل سنت مسجد روستای بویاخلی راز و جرگلان با محکوم کردن جنایات هند در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: اقدام به شکنجه، کشتار و هتک حرمت زنان و مردان و کودکان بی‌دفاع مسلمان هندی اقدامی همسو با اهداف و سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی است و بی شک این حرکت اتحاد و یک‌پارچگی هندوستان بزرگ را هدف قرار داده است.

آخوند یزدانی تصریح کرد: سازمان هاي حقوق بشري، سازمان ملل و سازمان همكاري اسلامي بايد به وظيفه خود در توقف جنايت عليه مسلمانان عمل كنند و به این جنایات پایان دهند.

وی گفت: این حوادث پیش از آن که جان و ناموس و مال برادران و خواهران مسلمان و مظلوم هندی را در معرض هتک و تعرض قرار دهد، آبرو و حیثیت انسانی همه انسان‌ها را مورد تهدید و خطر قرار داده و کرامت انسانی را زیر پا گذاشته و عملاً مستضعفان بی‌گناه را در معرض تیغ وحشیانه عده‌ای بی‌وجدان قرار داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.