امام جماعت اهل سنت روستاي درميان: ۹ دي سنگ محك ولایت مداری و بصیرت احزاب و گروههاي مختلف جامعه بود.

عالم اهل سنت درمیان گفت: جامعه اهل سنت بارها و بارها اثبات نموده است كه در مسائل مختلف پشت سر رهبري خود خواهد بود و به گروههاي منحرف و دست نشانده استكبار اجاز نفوذ درميان خود را نخواهد داد.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوی خالقی، امام جماعت اهل سنت روستاي درمیان، پیرامون اهمیت نه دی اظهار کرد: نه دی روزی است که پرده های نفاق ظاهر شد.
مولوی خالقی بیان کرد: در نه دی آنهایی که در پرده با بیگانگان ارتباط داشتند به نوعی ظاهر شدند و برای انقلاب اسلامی هم مشخص شد که دوست و دشمن چه كساني هستند.
اين عالم اهل سنت خراسان جنوبي گفت: افرادی که در فتنه ۸۸ خلاف مقام معظم رهبری و انقلاب شعار دادند بر همه مردم هم نفاق و کینه توزی آنهایی که با بیگانگان ارتباط داشتند مشخص شد.
وی افزود: مردم مسلمان ايران آگاه باشند كه برخي گروهها به بهانه هاي مختلف سعي در برهم زدن آرامش جامعه دارند و بر همه واجب است تا در مقابل آنها بايستند.
مولوی خالقی تصریح کرد: فتنه گران می‌خواستند در سال ۸۸ انقلاب را تضعیف کنند و در اين راه مجري نقشه هاي شوم دشمنان انقلاب بودند.
وی افزود: با مشخص شدن برنامه های مختلفی که ارائه دادند خداوند برنامه ریزی‌های بزرگشان را به یاس و نا امیدی تبدیل کرد و برای آنها هیچ چیزی بر جای نگذاشت.
عالم اهل سنت درمیان بیان کرد: فتنه گران بدانند كه عاقبت شومشان همچون صدام و داعش به سراي نيستي خواهد بود و از سرنوشت آنها درس بگيرند و تا دير نشده است به آغوش اسلام بازگردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.