امام جماعت اهل سنت روستاي اوارشك: آن چيزي كه باعث شد انقلاب ايران به ثمر برسد رهبري امام راحل و همراهي مردم بود.

مولوي سراج الدين عظيم زاده گفت: همانگونه كه دغدغه و فكر انبياء الهي بشريت بود، امام راحل و مقام معظم رهبري نيز به دنبال به كمال رساندن مردم خود بوده و هستند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي عظيم زاده در گفتگو با خبرنگار اين روابط عمومي با اشاره به اينكه هر انقلابي سرچشمه و خاستگاهي دارد اظهار داشت: ريشه انقلاب اسلامي بر گرفته از تعاليم انبياء الهي است و الگوي امام راحل و مقام معظم رهبري(حفظه الله) در حفظ و حراست از اين نظام اولياء الله مي باشد.

وي افزود: همانگونه كه دغدغه و فكر انبياء الهي بشريت بود، امام راحل و مقام معظم رهبري نيز به دنبال به كمال رساندن مردم خود بوده و هستند.

اين عالم اهل سنت با اشاره به آيه شريفه إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا امام راحل را مصداق اين آيه شريفه دانست و بيان داشت: بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در مقابل يك رژيم قدرتمند و زورگو ايستادگي كرد و با اينكه موانع بسياري در سر راه او قرار داشت هرگز از راه و مبارزه خود دست برنداشت.

وي با بيان اينكه در طول تاريخ انبياء و صلحا در مقابل زورگويان ايستادند و هرگز تسليم فشار آنها نشدند افزود: امام حسين(ع) كه از نسل انبياء و صلحا بود هنگامي كه جور و ستم يزيد را ديد در مقابل او قيام كرد.

مولوي عظيم زاده رمز پيروزي انقلاب را در رهبري واحد دانست و اظهار داشت: اگر امروز كشورهايي كه انقلاب نمودند دچار هرج و مرج و آشوب هستند به اين خاطر است كه رهبري مقتدر و واحد نداشتند و اين از الطاف خداست كه امروز به بركت انقلاب و اسلام در اين كشور امنيت و آزادي برقرار است و وظيفه همه ما حفظ و حراست از اين انقلاب است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.