آیت الله علم الهدی: حماسه نهم دی هم عرض با هشت سال دفاع مقدس بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه قیام مردم در نهم دی ماه هم عرض با هشت سال دفاع مقدس بود اظهار کرد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس کاری کردند که دشمن دیگر خیال حمله نظامی علیه ایران را از سر بیرون کند و پس از نهم دیماه نیز دشمن دیگر اهانت به مقدسات و اهل بیت(ع) را از اهداف خود خارج کردند.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، آیت الله سید احمد علم الهدی صبح امروز در جمع طلاب روحانیون سبزوار با بیان اینکه قیام مردم در نهم دی ماه هم عرض با هشت سال دفاع مقدس بود اظهار کرد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس کاری کردند که دشمن دیگر خیال حمله نظامی علیه ایران را از سر بیرون کند وپس از نهم دیماه نیز دشمن دیگر اهانت به مقدسات و اهل بیت(ع) را از اهداف خود خارج کردند.

وی با اشاره به اینکه ایستادگی مردم در پای اسلام وانقلاب بیشتر از صدر اسلام است افزود: مردم صدر اسلام با اینکه وحی را از زبان پیامبر اسلام می شنیدند هیج گاه تا این اندازه پایبند به دفاع از ارزش های اسلامی نبودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه امروز با گذشت نزدیک به چهل سال از انقلاب شاهد هستیم جوانانی با همان نورانیت رزمندگان دفاع مقدس در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و امت اسلامی پا در میدان مبارزه گذاشته اند تصریح کرد: امروز پایمردی و ایستادگی مردم در پای ارزش ها بیشتر از روزهای ابتدایی انقلاب است.

وی این پایمردی و ایستادگی را حاصل ارادت مردم به اسلام و اهل بیت(ع) دانست و افزود: امروز که شاهد مشکلات معیشتی اقتصادی کشور هستیم می بینیم که باز هم مردم مانند گذشته گوش به فرمان رهبر انقلاب ایستاده اند.

آیت الله علم الهدی گفت: اگر بانیان فتنه ۸۸ عنوان کنند که آنها متوجه دست دشمن در اتفاقات نبوده اند باید از آنها پرسید چطور چنین توظئه آشکاری را ندیده و ادعای مدیریت کشور را داشته اید.

وی با اشاره به این‌که امروز به واسطه انقلاب اسلامی کشور در بالاترین سطح قدرت خود در جهان است خاطر نشان کرد: استکبار پس از ۷۰ سال که با کاشت غده سرطانی اسرائیل سودای نیل تا فرات را در سر داشت امروز مجبور به تن دادن به اقدامات ایران در منطقه و جهان شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.