آل سعود در زباله دان تاريخ دفن خواهد شد

حجت الاسلام و المسلمين عبدخدايي گفت: همانگونه كه ظالمان پيش از اين از بين رفتند، آل سعود نيز در زباله دان تاريخ دفن خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي، علما، اساتيد و طلاب حوزه علميه مشهد صبح ديروز با سردادن شعارهاي مرگ بر آل سعود، شيخ نمر راهت ادامه دارد و… فرياد خشم خود را از به شهادت رساندن روحاني مجاهد، آيت الله شيخ نمر نشان دادند.

در اين تجمع كه با حضور بيش از هزار نفر از طلاب و روحانيون مشهدي برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمين محمدهادي عبدخدايي، از اساتيد سطوح عالي حوزه علميه خراسان با بيان اين كه در طول تاريخ، آل سعود جنايت‌هاي فراواني را عليه اسلام و مسلمين مرتكب شده است، اظهار داشت: به شهادت رساندن روحاني شيعي، آيت الله شيخ نمر يكي از اين فجايع اين دست نشانده‌ي استكبار در مقدس ترين مراكز ديني مسلمانان است.

وي با بيان اينكه شيخ باقر النمر، تنها قرباني اين دستگاه و نظام فاسد نيست، گفت: حكومت فاسد عربستان در ايام حج با به بار آوردن فاجعه‌ي منا، نشان داد كه لياقت حكومت عربستان و مديريت عالي‌ترين مراسم ديني مسلمانان را ندارد.

اين استاد حوزه علميه با اشاره به اينكه شيخ نمر در اين سال‌ها تنها به دفاع از عدالت و حريت در عربستان پرداخته است، ادامه داد: اين روحاني متعهد و مجاهد خواستار احيا و احترام به قبور ائمه بقيع، به رسميت شناختن مذهب تشيع و اصلاح كتب درسي اين كشور بود كه به عنوان تروريست و محارب دستگير و به شهادت رسيد.

وي با بيان اينكه سازمان‌هاي دفاع از حقوق بشر، زماني كه يك فرد خاطي و مجرم در ايران به مجازات مي رسد، فرياد نقض حقوق بشر سر مي‌دهند اما در اين گونه فجايع، مهر سكوت بر دهانشان مي‌خورد، تصريح كرد: به شهادت رسيدن شيخ نمر، كشتن فرهنگ است و بايد توسط اين گونه سازمان‌هاي مدعي حقوق بشر محكوم شود.

حجت الاسلام و المسلمين عبدخدايي با اشاره به اين كه دنياي اسلام و به ويژه شيعيان از عربستان تا هندوستان عزادار به شهادت رسيدن اين عالم بزرگوار هستند، خاطرنشان كرد: مذهب تشيع به پيروي از حضرت اباعبدالله الحسين از ابتداي تاريخ در مقابل ظلم مقاومت كرده و فرياد هيهات من الذله سر داده است و اين راه تا آخر ادامه خواهد داشت.

وي با تأكيد بر اينكه شيعيان آيات مبارزه و جهاد را از مكتب حسيني آموخته‌اند و آيت‌الله شيخ نمر نيز از شاگردان اين مكتب است، تصريح كرد: همان گونه كه ظالمان پيش از اين از بين رفتند، آل سعود نيز در زباله‌دان تاريخ دفن خواهد شد.

اين استاد حوزه علميه افزود: اطمينان داريم اين خون به ناحق ريخته شده‌ي اين عالم شيعي، عربستان را بيدارتر مي‌كند و شيعيان مظلوم اين كشور را كه از حقوقشان محروم هستند، از چنگال رژيم منحوس آل سعود نجات خواهد داد.

حجت الاسلام والمسلمين عبدخدايي افزود: همان گونه كه خون امام حسين دنيا را زنده كرده است، خون پيروان ايشان نيز اين گونه خواهد بود، وي خاطر نشان كرد: ان شاء الله فرزندي از خاندان ائمه اطهار (عليهم السلام) بر مي‌خيزد و اين خون‌هاي به ناحق ريخته شده را پيگيري و دنيا را متوجه عظمت اسلام و شيعه خواهد كرد.

وي با تأكيد بر اين كه امرو فرياد الله اكبر امام حسين (عليه السلام) در قطيف به گوش مي‌رسد، افزود: امام خميني(ره) نيز سال‌ها در زندان‌ها و تبعيد به سربردند تا اين كه توانستند پرچم جمهوري اسلامي را برپا دارند و اگر تاكنون نامي از تشيع در ايران اسلامي و جهان اسلام مانده است، به واسطه خون‌هاي شهدايي است كه در طول تاريخ براي احياي اين مذهب بر زمين ريخته شده است.

حجت الاسلام والمسلمين عبدخدايي با اشاره به اينكه در طول تاريخ شهداي زيادي همچون كميت، شاعر اهل بيت (عليهم السلام) و سعيد بن جبير از بزرگان شيعه در راه تعالي مذهب تشيع فدا شده‌اند، اظهار داشت: يقين داريم كه رژيم آل سعود همانند حاكمان خبيث و ظالم گذشته به درك واصل خواهند شد.

وي با تأكيد بر اينكه در اين گونه وقايع آنچه براي ما مهم است، اجراي احكام الهي در كشورمان و ساير كشورهاي اسلامي در پرتوي خون اين بزرگان است، ابراز داشت: اين عالمان در مسير احيا و تعالي مكتب تشيع كشته شدند تا مكتب اسلام و اهل بيت (عليهم السلام) اجرا شود.

اين استاد حوزه علميه وظيفه‌ي همه طلاب و روحانيان را اجراي همه جانبه تعاليم اسلام دانست و خاطر نشان كرد: عزت كنوني اسلام به واسطه خون شهيدان است و بايد براي رسيدن به اهداف عاليه اسلام مقاومت كنيد و مشكلات اخلاقي را كه در جامعه كنوني ظهور يافته با بيان خودتان اصلاح كنيد و در مقابل اين تهاجمات فرهنگي بايستيد.

وي خطاب به آل سعود گفت: هر چقدر هم كه قدرت داشته باشيد، همانند هارون الرشيد كه از خلفاي بزرگ بني عباس بوده، در بدترين شرايط به مرگ دچار خواهيد شد و اين قصرها و اموال و دارايي و قدرت‌هاي پوشالي شما از بين خواهد رفت و به زباله دان تاريخ خواهيد پيوست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.