پيام تسليت مدير مدرسه علميه اهل سنت خادميه امانلي در پي شهادت مظلومانه سردار شهيد قاسم سليماني

مدير مدرسه علميه اهل سنت خادميه امانلي با صدور پيامي، شهادت مظلومانه سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني، فرمانده سپاه قدس ايران به دست سربازان جنايتكار آمريكا را تبريك و تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در اين بيانيه آمده است:   

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَيَيْنِ وَ نَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِكُمْ أَنْ يُصِيبَكُمُ اللَّهُ بِعَذابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَيْدِينا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَكُمْ مُتَرَبِّصُونَ «۵۲»

(اى پيامبر! به منافقان) بگو: آيا براى ما جز يكى از دو نيكى (پیروزی يا شهادت) را انتظار داريد؟ ولى ما منتظريم كه عذاب خداوند يا از سوى خودش يا به دست ما به شما برسد. پس شما منتظر باشيد، ما نيز با شما در انتظار مى‌مانيم

شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام و سرباز ولایت و یاور امت، حاج قاسم سلیمانی موجب تاسف و حسرت عمیق شد.

حاج قاسم سلیمانی که از یادگاران دوران دفاع مقدس بود، با اخلاصی کم نظیر و مجاهدت شجاعانه در جبهه های حق علیه باطل به دفاع از کیان این سرزمین الهی و امنیت مردم ایران پرداخت و پس از سال‌ها مبارزه و حضور در خط مقدم مبارزه با داعش و تروریست‌های منطقه، در پی حمله جنایتکارانه تروریسم دولتی آمریکایی به یاران شهیدش پیوست. ذرات مطهر خون پاک او جان تازه‌ای به انسجام ملی و مقاومت اسلامی خواهد داد.

اینجانب شهادت این الگوی مجسم اخلاص، شجاعت و انسانیت را به محضر، رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، یاران و همرزمانش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم هموطنان تبریک و تسلیت می گویم.  و برای خانواده معزز و بازماندگان او صبر و اجر مسالت دارم.

 

مدیر حوزه علمیه خادمیه امانلی

الحاج گلدی آخوند کمالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.