نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی: دشمن نابودی خود را در اتحاد مسلمانان می‌بیند

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: دشمن نابودی خود را در اتحاد مسلمانان می‌بیند و به همین دلیل درصدد نابودی وحدت و انسجام میان مسلمین است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در دهمین یادواره شهدای وحدت در مشهد افزود: دشمن به دلیل ترس از اتحاد مسلمانان، خائنانه و ناجوانمردانه عزیزترین افراد ما را به شهادت می‌رساند.

وی ادامه داد: باید ببینیم کجای حرکت ما دشمن را مستاصل و عصبانی می‌کند. دشمن هر جا ببیند توسعه و رشد انقلاب به جایی رسیده که مسلمانان دست به دست هم می‌دهند، در یک صف واحد در دفاع از پیامبر(ص) قرار گرفته‌اند و با دشمنان رسول‌الله مقابله می‌کنند عصبانی می‌شود.

امام جمعه مشهد گفت: بصیرت‌شناسی، جریان‌شناسی، دشمن‌شناسی و تکلیف‌شناسی ما در عرصه‌های مختلف برای مقابله با دشمن اموری بیسار مهم هستند.

وی افزود: شهادت شهدای وحدت نشان داد این انقلاب تمام شدنی نیست بلکه مبارزه همواره چاشنی و همراه انقلاب اسلامی است. همان انقلابی که در سال ۱۳۴۲ آغاز شد الان هم ادامه دارد لذا قدرتمندانه با دشمنان مبارزه می‌کنیم.

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: در جریان مبارزه با دشمن، شهادت مقصد نهایی است و تا زمانی که دین جهانی پیامبر(ص) به دست عزیزترین نواده او در دنیا استقرار یابد کار را ادامه می‌دهیم. در شعاع سرخ فام خون شهدا باید واقعیات را بفهمیم و به عنوان خط یک حرکت راه آنها را ادامه دهیم.

وی گفت: در گام دوم انقلاب هم باید قدرت نظام جمهوری و انقلاب اسلامی را برای توسعه اسلام چنان پیش بریم که در مرز نهایی تکلیف مبارزاتی ما شهادت قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی افزود: امروز طرف مبارزه ما رسانه‌های استکباری، صهیونیستی، دستگاههای نظامی، قدرتهای مسلحانه و شبکه‌های اطلاعاتی بین المللی هستند. این توسعه مبارزه نسبت به ۴۰ سال پیش نشانگر توسعه قدرت ما و نه توسعه قدرت دشمن است. هم‌اینک استکبار به جایی رسیده که با همه توانمندی و شگردهای فتنه‌انگیزاش قدرت خاموش‌ کردن انقلاب اسلامی و حتی توان تضعیف آن را ندارد.

وی ادامه داد: امروز پیروان مسیر انقلاب اسلامی نسبت به ۴۰ سال پیش بسیار گسترده‌تر شده‌اند و نیز جبهه استکبارستیزی گسترده و نیرومندتر نسبت به گذشته است. جریان شهادت موضوعی است که همیشه همراه و همقدم در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.