نماينده اهل سنت مردم تايباد، باخرز و تربت جام طي پيامي شهادت سردار شهيد اسلام حاج قاسم سليماني و همراهانشان را تسليت گفت

دكتر رحيمي جهان آبادي در اين بيانيه گفت: جبهه مقاومت اسلامی در منطقه اگرچه فرمانده و‌ ژنرالی بی نظیر را از دست داد اما قطعا مصمم تر از گذشته در مقابل ظالمان خواهند ایستاد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت خراسان، در اين بيانيه آمده است:

 

بِسْمِ ٱللّهِ ٱلرَّحْمنِ ٱلرَّحِيمِ‏

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا – احزاب ٢٣

بعضی انسانها حقشان نیست در بستر بیماری بمیرند ، مثل دیگران نزیسته اند تا مثل دیگران بروند ، شهادت حقشان است چون شایسته شهادتند و هر ختمی بر زندگی مادیشان‌جز شهادت، ظلم است.

فرمانده دلاور سپاه قدس حاج قاسم سلیمانی ، ۸ سال در مقابل متجاوزان بعثی و متحدانشان از وطن و سالها نیز در مقابل تروریسم داعش و رژیم صهیونستی و آمریکا از اسلام و منافع ایران، دفاع نمود وشجاعانه‌ ایستاد و هرگز جامه رزم از تن در نیاورد و لحظه ای نیاسود تا امروز که به دیدار معبود شتافت.

این شهادت پرافتخار را به روح‌مطهر ایشان تبریک و به رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا  و همه ملت و مسئولان نظام اسلامی تسلیت عرض نموده یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و بر مبارزه با زورگویی و خوی استکباری امریکا و متحدانش تاکید مجدد می نماییم .

جبهه مقاومت اسلامی در منطقه اگرچه فرمانده و‌ ژنرالی بی نظیر را از دست داد اما قطعا مصمم تر از گذشته در مقابل ظالمان خواهند ایستاد و بر راه استقلال خواهی و عزت کشورهای اسلامی همچنان استوار و پا برجا و مبارز خواهند بود .

 قلب همه مومنان و‌مسلمان از شهادت این سردار مدافع اسلام جریحه دار و همه انسانهای آزاده و حق طلب در این عزای غمبار ، شریک و همراهند.

 

با احترام و ارادات

جلیل رحیمی جهان آبادی

دبیرفراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.