مدیر مدرسه علمیه هدایتی روستای کلاته ابریشم: علما و روحانيون سنگرداران حريم علم و دانش هستند

خال محمد آخوند سرفراز گفت: مهمترین وظیفه روحانیون شیعه و سنی جهاد در راه علوم دینی است/ تحریم های آمریکا موجب تمسخر و شکست استکبار جهانی و جیره خورانش گردید.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، خال محمد آخوند سرفراز مدیر مدرسه علمیه هدایتی روستای کلاته ابریشم از توابع شهرستان راز و جرگلان در همایش آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه اهل سنت خراسان شمالی که در مدرسه علمیه خادمیه امانلی برگزار گردید، ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس بر عموم ملت ایران و به خصوص خانواده های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، اظهارداشت: همانگونه كه پزشک و طبیب مسوول رسيدگي به آلام و دردهای جسمی انسان ها هستند، علماء و روحانیون نيز بيماريهاي روحي و معنوي انسان ها را معالجه مي نمايند.

وي افزود: کسانی که به درجه نبی مکرم اسلام و به پیامبران خیلی نزدیک هستند، اهل علم و اهل جهاد هستند. به خاطر اینکه اهل علم، مردم را بر آنچه که پیامبران خدا تبلیغ کرده اند و آنچه که اهداف آنها بوده است، دلالت و راهنمایی می کنند و اهل جهاد هم به وسیله شمشیر و صیوف خود آن اهداف پیامبران را پیاده می کنند.

آخوند سرفراز ادامه داد: وجود اهل علم و علماء مبين و روشن کننده راه انبیاء است و سعادت انسان ها بر اين است كه در مسير انبيا و اوليا حركت كنند.

مدیر مدرسه علمیه هدایتی با اشاره به شکست استکبار جهانی در مقابل ملت ایران در عرصه هاي گوناگون افزود: این آرامش و امنیتی که امروز در کشور ما حاکم است و اینکه ما در سطح جهان بدون خوف و خطر و بدون کوچکترین نگرانی شعار اسلام را سر می دهیم و مهمتر اینکه، ابر قدرت و صهیونیزم را و هیمنه آن ها را شکسته ایم و جهان و جهانیان به صهیونیزم و در رأس آنها، آمریکا می خندند و تمسخر قرار می دهند که در مقابل ایران هیچ کاری نتوانست بکنند نتيجه مقاومت ملت ايران است.

وی اضافه کرد: دولت هاي مختلف آمريكا با اعمال تحريم هاي همه جانبه سعي در به زانو در آوردن ملت ايران داشته اند اما تاكنون موفق به اين كار نشده اند.

آخوند سرفراز اظهار داشت: استكبار در دوره هاي مختلف سعي كرد به روش هاي مختلف اراده ملت ايران را مورد آزمايش قرار دهد كه جنگ تحميلي هشت ساله يك نمونه آن بود و امروز نيز تحريم هاي اقتصادي كه به قول رئيس جمهور آمريكا بي سابقه ترين تحريم هاست را به ملت ايران تحميل مي كند ولي به حول و قوه الهي در اين مورد نيز مايوس خواهد شد.

آخوند سرفراز گفت: ما به عنوان سنگر داران عرصه علم و دانش وظيفه داريم با رشد و بلوغ فكري زمينه را براي آگاه سازي جامعه فراهم نماييم و جلوي نفوذ دشمن در ميان جوانان و ملت ايران را بگيريم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.