مدير مدرسه علميه احناف خواف: امروز، نعمت امنيت باعث شده است كه كشور ما يكي از امن ترين كشورهاي جهان باشد

مولوی حبیب الرحمن مطهری گفت: امروز به بركت همين امنيت مي توانيم چنين مراسمي را در آرامش كامل برگزار كنيم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي حبيب الرحمن مطهري در مراسم دانش آموختگي طلاب علوم ديني اهل سنت مدرسه علميه خادميه امانلي با بيان نقشه دشمن جهت انحراف جوانان ما اظهار داشت: دشمنان ايران و اسلام می خواهند ما را متصل به غرب و استکبار کنند تا آن فرهنگ اسلامی که برای زن و مرد قابل افتخار است را رها كنند.

وي افزود: این فضای مجازی که امروز باعث بدبختی همه شده است اگر به نحو صحیح استفاده نشود، خواهيد ديد که امت اسلامی را به کجا خواهد رساند. امت اسلامی سرگردان است و مشکل دارد و اینها همه به خاطر همین است.

مولوي مطهري در ابراز داشت: پیامبر اكرم(ص)می فرمایند، امر به معروف و نهی از منکر کنید و اين فریضه مهم الهی را ترک نکنید. ما به جان هم افتادیم و اسلام این را قبول ندارد. مسلمانان به جان هم افتاده اند برادر و دوست همشهري و غيره به يكديگر رحم نمي كنند. و همه اينها به خاطر ترك كردن فريضه مهم امر به معروف و نهي از منكر است.

وي افزود: آنچه که وظیفه علماء است، نسبت به همین امر به معروف وظیفه آنها به عموم مردم سنگین تر است  همه مومن هستند و در غم یکدیگر شریک هستند و یکی از موارد مهمی که اهل علم باید رعایت کنند پرهیز از اختلاف است و این اختلاف است که ما را سست و ضعیف می کند و به جان همدیگر می اندازد و باید علماء ید واحد باشند.

مدير مدرسه علميه احناف خواف تصريح كرد: اگر خدایی نکرده اختلافي در ميان مسلمين وجود داشته باشد، باید رفع شود و علماء باید منادیان وحدت باشند و مردم را به وحدت سوق دهند. ما در نظام جمهوری اسلامی با امنیتی کامل زندگی می کنیم و به خاطر اين امنيت باید از همه مسوولين تشكر كنيم.

ايشان خاطر نشان كرد: امروز به بركت همين امنيت مي توانيم چنين مراسمي را در امنيت كامل برگزار كنيم و خداوند را شاكريم كه رحمت خود را بر ما ارزاني داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.