عالم اهل سنت روستاي مژن آباد خواف: حفظ وحدت و انسجام تنها راه مقابله با دسيسه دشمنان است

مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: دشمن با به راه انداختن جنگ های نیابتی، سعی در اختلاف افکنی بین مسلمانان دارد و تنها با بصیرت می توان به نقشه های دشمن پی برد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد حسام الدين حسيني در سخنان خود در مسجد جامع روستاي مژن آباد ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت، وجود مقدس اين بزرگواران را در خاک ایران، نشانه لطف خداوند به مردم ایران زمین دانست و اظهار داشت: افتخار ما خراسانی ها به وجود مقدس امام رئوف در کنار ماست ، پس ما باید شاکر این الطاف الهی باشیم.

ایشان به جنایت هایی که توسط دشمنان اسلام در خاک افغانستان، یمن، عراق، سوریه و … انجام می شود، اشاره کرد و افزود: اين جنايات وحشيانه نتیجه نداشتن بصیرت عده ای از سران کشورهای اسلامی است كه با دل بستن به استكبار و دور شدن از اسلام و قرآن زمينه حضور دشمنان اسلام در قلمرو كشورهاي اسلامي را فراهم نموده اند.

وي ادامه داد: از مسلمانان تقاضا مي كنم ضمن حفظ وحدت و انسجام و افزایش بصیرت، از هر گونه حرف و اقدامی که به نوعی دشمن شاد کن باشد، دوری کنند و این کار ها را مصداق آب به آسیاب دشمن ریختن دانست.

مولوي حسيني تاکید کرد: دشمن با به راه انداختن جنگ های نیابتی، سعی در اختلاف افکنی بین مسلمانان دارد و تنها با بصیرت می توان به نقشه های دشمن پی برد.

ایشان در پایان از مردم خواست تا شکر نعمت هایی که خداوند متعال در اختیار آنها قرار داده را به جا آورند و قدردان این نعمت ها باشند.

عالم اهل سنت روستاي مژن آباد نعمت امنیت را بالاترین نعمتی دانست که در سایه الطاف الهی و هدایت و راهبری مقام معظم رهبری و فداکاری و بازدارندگی نیروهای جان برکف سپاه نصیب مردم ایران گشته و برای سلامتی و توفیقات روز افزون این نیرو ها دعا نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.